2733
2734
عنوان

نینی سایتم جای عجیبیه

154 بازدید | 29 پست

مثلا من اینجا دیدم یه زنی شوهرش سختگیری میکنه انگار زنه زندانی هس و اقاهم زندان بان ولی بعضی ها میان میگن شاید دوست داره  ،از دوست داشتنه😕😕

من اینجا دیدم دختر ۱۶_۱۷ساله میگه چند ماه اقدامم ولی نمیشه و خدا دوسم نداره و...😕😕😕

من اینجا دختران ۱۸تا ۲۳ساله رو دیدم که فکر میکنن که دیگه

شوهر تمام و کمال چیزی هس که از دنیا میخواهند 

و فک میکنن دیگه چون ازدواج نکردن بی فایده هستن 

دیگه زندگی‌تمومه براشون ،زندگی‌معنی نداره اصلا بدون شوهر

و هدف خلقت ازافرینششون چی بود که ازدواج نکردن و..

خیلی جای عجیبیه شما چه عجایبی دیدین 

ببینم تو رو 😍😍😍😍                                                                                                                                                                                                                            دیدمت برو 😒😒                                                          

اینکه تو منطقی داری با استارتر حرف میزنی یکی میاد کلی بد و بیراه بارت میکنه و کوتاهم نمیاد که اقا هرکسی نظر خودشو داره نظر من ارتباطی به تو نداره

برای محاسبه عدد شانس درخواست بدید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم اومدی نی نی سایتا  سایت ناسا نیمدی که 😂

اخه همه هلاکن دیگه 😂😂

ببینم تو رو 😍😍😍😍                                                                                                                                                                                                                            دیدمت برو 😒😒                                                          

اینا که عجایب نیست درد دلشونه و صحبت هاشون

عجایب ی چیز دیگست ندیدی🤣

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 

از عجایب دیگشم اینه که بعضیا از شنیدن اینا تعحب میکنن که انگار اهل دانمارکن.

خب ایران از نظر فرهنگی هنوز سنتیه ، یه چیزی بین سنتی و مدرن، این رفتارا و حرفا طبیعیه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
خیانت یه چیزه عادی اینجا 

وای اره اونم‌بیداد میکنه و بیچاره زنه که فکر میکنه چیزی حتما کم گذاشته که شوهره رفته پس یکی دیگه

من اینجا دیدم دختر ۱۹،۲۰ ساله اگه بگه میخوام ازدواج کنم پدرشو درمیارن اینقدر مسخرش میکنن بعد اگه یه خانمی ۳۵سالگی ازدواج کرده باشه و ۴۰سالگی بچه دار بشه بازم بهش می‌کن سر پیری و معرکه گیری

کلا اینجا با همه کاری نخالفن

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  
از عجایب دیگشم اینه که بعضیا از شنیدن اینا تعحب میکنن که انگار اهل دانمارکن. خب فرهنگ ایران هنوز سن ...

اخه زیاد از حده 

من فک میکردم دیگه نگاه جامعه یکم تغییر کرده دیگه 

ولی میبینم نه بابا مثل همون دهه شصت مونده

من یه چنل پ ر و ک س ی دارم 

بعد خب پست میزارع زیر پستاش لینک پرو میزارع 

چندروز پیش دیدم یه پستش راجب اینجاس😂😂😂 

یه اسکرین شات بود از یکی از تاپیکها 

نوشته بود نی نی سایت= دارک وب زن و شوهری🤣🤣🤣 

من اینجا دیدم دختر ۱۹،۲۰ ساله اگه بگه میخوام ازدواج کنم پدرشو درمیارن اینقدر مسخرش میکنن بعد اگه یه ...

😂😂😂کلا حد واسط ندارن 

اخه زیاد از حده  من فک میکردم دیگه نگاه جامعه یکم تغییر کرده دیگه  ولی میبینم نه بابا مث ...

نه عامو هنوز همونه، فقط توی شهرای بزرگ تغییر کرده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2706