2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاشت ناخن مثلا ممنوعه برای همین مدرک فنی حرفه ای نداره.ی مدرک سرتیفیکت میده خود ارایشگر بهت

نی نی سایت اسمش سایت بارداریه من جز خاله زنکی و پریدن به همدیگه و عقده ای بودن چیزی ندیدم. یاد سالهای پیش بخیر کاربرهایی بودن که کلی تجربه خوب بهت یاد میدادن
2742
عزیزم من مادرم آموزشگاه داره و خودم مربی رسمی فنی حرفه ای هستم کی گفته مدرک نداره؟؟؟

والا من مشهدم مدرک نمیدن اگر هم بفهمن ناخن کاری میان جمع میکنن

نی نی سایت اسمش سایت بارداریه من جز خاله زنکی و پریدن به همدیگه و عقده ای بودن چیزی ندیدم. یاد سالهای پیش بخیر کاربرهایی بودن که کلی تجربه خوب بهت یاد میدادن
2738
والا من مشهدم مدرک نمیدن اگر هم بفهمن ناخن کاری میان جمع میکنن

😕😕😕😕😕والا ما تهرانیم چیزی به عنوان جمع مردن ناخن کار نه دیدم نه شنیدم خیلی راحت مدرک میدیم پس این همه پیج اینستام باید دستبند بزنن ببرن؟😂

😕😕😕😕😕والا ما تهرانیم چیزی به عنوان جمع مردن ناخن کار نه دیدم نه شنیدم خیلی راحت مدرک میدیم پس ا ...

ای بابا منک از خودم در نمیارم! اینجا مشهده قوانینش با تهران فرق میکنه واقعا برای کاشت ناخن مدرک فنی نمیدن و اگ کسی گزارشتو ب بهداشت و صنف بده جمع میکنن.خوش بحالت ک تهرانی هم مدرک میدین هم کاری بهتون ندارن

من دوستم یجا آموزش ناخن دیده تازگی مدرکم دادن خیلیم خوب یاد دادن و کامل الان مثل اب خوردن کاشت میزنه

پیج مربیشو دارم تو اینستاگرام قسطی هم پول میگیره میزارم ازخودشون سوال کن nailartist_sanaz1