2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاشت ناخن مثلا ممنوعه برای همین مدرک فنی حرفه ای نداره.ی مدرک سرتیفیکت میده خود ارایشگر بهت

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁
2731
عزیزم من مادرم آموزشگاه داره و خودم مربی رسمی فنی حرفه ای هستم کی گفته مدرک نداره؟؟؟

والا من مشهدم مدرک نمیدن اگر هم بفهمن ناخن کاری میان جمع میکنن

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁
2738
والا من مشهدم مدرک نمیدن اگر هم بفهمن ناخن کاری میان جمع میکنن

😕😕😕😕😕والا ما تهرانیم چیزی به عنوان جمع مردن ناخن کار نه دیدم نه شنیدم خیلی راحت مدرک میدیم پس این همه پیج اینستام باید دستبند بزنن ببرن؟😂

😕😕😕😕😕والا ما تهرانیم چیزی به عنوان جمع مردن ناخن کار نه دیدم نه شنیدم خیلی راحت مدرک میدیم پس ا ...

ای بابا منک از خودم در نمیارم! اینجا مشهده قوانینش با تهران فرق میکنه واقعا برای کاشت ناخن مدرک فنی نمیدن و اگ کسی گزارشتو ب بهداشت و صنف بده جمع میکنن.خوش بحالت ک تهرانی هم مدرک میدین هم کاری بهتون ندارن

من دوستم یجا آموزش ناخن دیده تازگی مدرکم دادن خیلیم خوب یاد دادن و کامل الان مثل اب خوردن کاشت میزنه

پیج مربیشو دارم تو اینستاگرام قسطی هم پول میگیره میزارم ازخودشون سوال کن nailartist_sanaz1