2737
2739
عنوان

تیر کشیدن قلب پسرم

826 بازدید | 22 پست

پسرم یبار دیروز یبارم امروز یهودست میزاره رو قلبش میگه تیر کشید

الان دومین باره داشت با باباش بازی میکردی پشتی کوچیکو پرت میکردن براهم یهو دستشو گذاشت روسینش داد زد آیییی

رو سینه چپشو نشون میده میگه تیر میکشه دوبار تا الان اونجوری شده بنظرتون مشکل قلبی داره خدایی نکرده

ببرش اکو قلبشو بگیرن

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم من هم دخترم هم همسرم مشکل قلب دارن

نگران نباش اگه تاحالا مشکل نداشته

بعضی مواقع از سردی خوردن مثل دوغ و... توی بدن بعضیا اینجور میشه.ولی یه نوار قلب ساده تو اورژانس ازش بگیرید خیالتون راحت میشه

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
دختر منم دوسالی اینجوریه انواع دکترا و تست ها رو داده حتی پیش دکتر آریتمی قلب بیمارستان رجایی هم رفت ...

خدا کنه چیزی نباشه پسر من نزدیک ۸ سالشه خدا بلارو از همه دور کنه الهی

فردا که تعطیله شنبه براش نوبت بگیرم ببرمش وای استرس داره منو میکشه

نه ببر اورژانس میگیره.صبح هم میتونی.اورژانس اکو دارن

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏
2706