2737
2734
عنوان

تیر کشیدن قلب پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 22 پست
عزیزم من هم دخترم هم همسرم مشکل قلب دارن نگران نباش اگه تاحالا مشکل نداشته بعضی مواقع از سردی خورد ...

خدا بهشون سلامتی بده عزیزم

الان نزدیک ۸ سالشه تا بحال همچین مشکلی نداشه 

یبار دیروز بود یبار امروز اینجوری شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خدا بهشون سلامتی بده عزیزم الان نزدیک ۸ سالشه تا بحال همچین مشکلی نداشه  یبار دیروز بود یبار ...

نگران نباش 

دخترمن وقتی درد و تیرکشیدگی داره لباش کبود رنگ پوستش تغییرمیگنه انگار

ولی چکش کن با نوار قلب ساده خیالت راحته

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
خدا بهشون سلامتی بده عزیزم الان نزدیک ۸ سالشه تا بحال همچین مشکلی نداشه  یبار دیروز بود یبار ...

ببین غذا خوردنش چجوری؟من یه وقتهایی میبینم پسرم زیاده روی میکنه بهش میگم کمتر بخور بخاطر قلبت

یعنی ممکنه از اینا باشه آخه دقیقا دستشو میزاره رو سینه چپش

اره دختر من دست که میزاشتم رو سینه اش خیلی تند میزد اما چند تا دکتر گفتن هیچی نیست حالا یکیش بلد نباشه بقیه که فوق تخصص بودن چی .دختر من خیلی هم لاغرها شاید بدو بدو میکنن قلبشون فشار وارد میشه چیزی نیس اما به دکتر نشون بده ببین چی میگن من بیمارستان دکتر بهرامی و دکتر رجایی رفتم هر دو هم فوق تخصص نشون دادم .یه متخصص هم رفتم ولی چیزی نبود 

2740