2733
2739
عنوان

همسایه بیشعور

297 بازدید | 14 پست

من نمیدونم بعضی ها چطوری میتونن انقدر بیشعور و بی درک باشن... الان چند روزه همه به خاطر بی آبی دارن اذیت میشن.... آب محله ما یک روز در میان قطعه..... بعد الان که آب داره میاد همسایه نفهم ما ۲ ساعته داره فرش میشوره تو حیاطشون.... واقعا راست میگن هرچی نفهم تر باشی زندگی بیشتر بهت خوش میگذره 🙃🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یبار یجا دیدم طرف از داخل تراس شلنگ کشیده اورده بیرون ماشین میشوره!!!!!!!

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740

ما غروب ک میشه بیرونو ببینی چی میگی همه شیلنگ ب دست الکی دارن جاده و کوچه و هر چی دم دستشون بیاد میشورن گاهی هم الکی دیدم طرف شیلنگ رو باز گذاشته و رفته نعمت خدا هدرمیره 🥺وقتی میبینم خیلی حرص میخورم 

ما غروب ک میشه بیرونو ببینی چی میگی همه شیلنگ ب دست الکی دارن جاده و کوچه و هر چی دم دستشون بیاد میش ...

فکر میکنن چون دارن پولش رو میدن میتونن هر جوری دلشون خواست استفاده کنن ولی وای به روزی که پولش رو داشته باشن ولی آبی نباشه که بخوان هزینه ش رو بدن

باید بوشهر باشن... انقد بی آبی هست دیگه وقت این کارارو ندارن

همین دیگه..... خیلی از هموطن هامون آب برای خوردن ندارن بعد اونوخ یه سری عین گاو دارن هدر میدن..... همین الان صدای آب داره تو گوشم میپیچه.... بخدا دلم میخواد از همین بالا سطل آشغال رو خالی کنم روسرشون و آب هم قطع بشه....

2706