2737
2734

سلام دوستان

یکی از اشناهامون خیلی دختر خوبیه ، پدرم فوت شده ، اصلا اهل دوس پسر و این چیزا هم نیس ، از پاییز 2 سال پیش یه پسری اومده خواستگاریش و الان نامزدن ، پسر گذشته افتضاحی داشته و یه ازدواج نا موفق ( عقد )  ، ولی با اینم ساخته و مشکلی نداره ، البته الان پسر خوبیه وخیلی هم خوشگل و پولداره ، ولی خانواده پسر راضی نیستن و بهونه الکی میارن مخصوصا مامانش ، امروز هم به زور پسره رو بردن خواستگاری یکی دیگه ، و دختره داشت دیوانه میشد یا این‌که به نامزدش اطمینان داره ، حالا به نظرتون کات کنن یا همچنان پای هم وایسن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوساله دوستن و رسمی نشده ده سال دیگه هم رسمی نمیشه ..پسره اگه واقعا میخواستش بدور از چشم خاتواده ش عقدش میکرد .اینم که به زور بردنش خاستگاری چرت محضه مگه اسیر و برده س😏 کات کن بره

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
واقعا دلشون باهمه ، وسط راه بهونه آورده که لباسم خوب نیس ، روز بعدش گفته من اصلا نمیام چون نامزد دا ...

این چه حرفیه 

برادر شوهرم غیر رسمی دوسال با یکیه مادرش جرات نداره مخالفت کنه قشنگ میگ به شما چ ربط داره 

بعد مادرشوهرم بشدت خشک مذهب اما نمیتونه جلو اونودبگیره و موافقه دخترهذخودش میگه فعلا نمیخوام رسمي شیم سنم کمه

2740