2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دليل طلاق رو حسابي بررسي كن و فقط به حرفاي اقا اعتناد نكن ! چند ماه قبل از عقد نامزد كن و معاشرت حضوري دلشته باس ( پاي تلفن و چت همه خوبن، حضوري و رفت و امد مهمه) ، مهمتر از همه ايشون ايا از فكر اون نفر قبلي دراومدن يا نه 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹

خو وقتی بچه نداره فرقی نمیکنه

چیزایی که همیشه باید بسنجی الانم باید بسنجی

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
خب دلیل طلاقش این بوده که بع زور خانواده اش با اون خانومه ازدواج کرده

مگه بچه بازيه ازدواج ؟ سن كمي داشتن مگه كه زير بار زور رفتن ؟ 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
2706