2733
2734
عنوان

شما میوه را آنلاین می خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب نظرم عوض شد نظر دارم آره آنلاین میخریدیم اهواز گرم هست بجز اون گردوخاک هم داره شوهرمم تا پنج عصر سرکار بیاد خونه دیگه توان بیرون رفتن دوباره نداره
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
خانم انگیزه: دارم کارشو انجام میدم الان در حال درست کردن زیر ساخت هستم . . . یکی از سخت ترین کارهاست چندین نفر شروع کرده اند و ورشکست شده اند . .
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
به نظرم ریسکش بالاست..کالا را میشه انبار کرد..اما میوه را چی؟مگه اینکه آدم واسطه با یه میوه فروشی بشه... باید نزدیک محل مشتری باشه تا میوه خراب نشه....مثل کالا نیست که بشه بسته بندی کرد
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2738
من به شخصه از خرید اینترنتی بسیار لذت میرم انگار یه چیزی رو کشف کنم نمیدونم چطور بگم ولی واقعا شبا یکی از کارام چرخیدن تو فروشگاههای اینترنتیه
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
سلام آقای زاهد،خوشحالم شما رو تو نینی سایت میبینم طاعات قبول من هر چی رو حاضرم اینترنتی بخرم،بس که تنبلم 😉
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ببینید الان مرغ سوپرمارکت غذا فروشی و میوه فروشی و و و همشون سفارش تلفنی و دلیوری دارن. ولی جاهایی که ما اجناسشون رو دیدیم یا روزانه میبینیم. تو محله زندگیمونه و میشناسیم. ولی آنلاین پذیرشش از طرف امثال من و جلب مشتری برای خودشون خیلی سختتر از اجناس دیگه هست.
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اقای زاهد یک نکته مهم در بازار خرید خارج کشور که ممکنه بهتون کمک کنه اینه که راحت اجناس را پس میگیرند حدس میزنید چرا این سیستم برقراره ؟ چرا مشتری اولویت داره ؟ چرا صاحبان فروشگاه با رضایت این کار را میکنن ؟
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
به نظرم مهمترین نکته تو خرید آنلاین اطمینان مشتری هست که کالا با کیفیت و بسته بندی جذاب و سالم به دستش برسه سرعت خدمات هم در مورد مواد خوراکی خیلی مهم هست
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ماه پنهان: این پس گرفتن نهایت اعتماد فروشنده به کالای خودش هست. البته طبق قوانین هم چنین چیزی هست . . خصوصا وقتی فروشنده طبق تعهدش عمل نکنه مثلا قراره دو ساعته تحویل بده ولی میشه 4 ساعت خریدار خیلی راحت می تونه تحویل نکیره یا محصول عین انچه سفارش داده است نباشه
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
2706