2737
2739
عنوان

شما میوه را آنلاین می خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 116 پست
به شرط ضمانت چرا که نه خیلیم خوبه اصلا از میوه خریدن خوشم نمیاد سوا کردن و دست به میوه نشسته زدن و بعدش با همون دست دست به کیف پول زدن و ... من که وقتى مجبور بشم میوه بخرم وقتى بر مى گردم سر تا پامو مى شورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا زمانی که برای نوشتن برنامه های اماری استخدام نشدم پشت این معما مانده بودم . میدونید سیستم ساده است دلالها حذف شدند فروشنده اصلی مثلا کشاورز جنسش را به فروشگاه میسپاره با سود خوب البته ضرر اغلب پای کشاورزه اما سود انقدر براش زیاد هست که ضرر را جبران کنه در عین حال فروشنده به جذب مشتری اهمیت میده برای همین مشتری مداری اصله
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2728
خب آقای زاهد چرا ورشکست شدن مگه فقط اینترنتی فروش داشتن من اهوازم تو منطقمون یه رستوران هست که بجز پیک اینترنتی هم سفارش میگیره جدیدا منم دیگه زنگ نمی زنم بخوام حرف بزنم و هی بگم اینو دارین یا نه از این حرفا همون اینترنتی سفارشم میدم میدونم اینکار با رستوران فرق داره ولی خب نباید فقط و فقط فروشش اینترنتی باشه اینجور مشخصه تا بخواد جا بیفته ضررهای زیادی داره
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
سلام بستگی داره قیمتش چه قدر با تره بار فرق داشته باشه و خوب باشه یا نه ضمانت پس از فروش داشته باشه یا نه پرداخت پولش حضوریه یا اینترنتی مثلا زرد الو یا هلو خودم بخرم بیارم خونه چند تاش له میشه اما اگه سفارش بدم دوست دارم همش سالم باشه
آخه مقیاس خوب بودن با بد بودن میوه خیلی می تونه سلیقه ای باشه... مثل لباس یا کالای دیجیتال یا شی نیست که خوب وبدیش مشخص باشه... آدم خودش با چشم خودش می ره میوه فروشی دستچین می کنه...میوه لک زده را نمی بینه... حالا اینجا نه میوه را می بینی..نه کیفیتش...مشخصه....خیلی به نظرم کار ریسک بالایی هستش..
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2740
راستش من حلیم وکله پاجه برای مهمونی روهم انلاین سفارش دادم کیف کردم اگه میوه باشه هم استقبال میکنم بشدت
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اقای زاهد اگر بتوانید تولید کنندگان را وارد کار کنید مطمین باشیدمیتوانید موفقیت زیادی کسب کنید
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
خانم سرگل: سلام آقای زاهد،خوشحالم شما رو تو نینی سایت میبینم سلام و ممنون از نظر و توجه شما راستش من هم خیلی برای فوروم نی نیسایت دلم تنگ شده بود . . من که دیگه نی نی ندارم سربزنم . . مگر اینکه در اینده نزدیک پدر بزرگ بشم . . نظرات کاربران نی نیسایت خیلی مهمه خیلی از کسب و کارها به طور مستقیم یا غیر مستقیم از کاربران نی نیسایت نظر می خواهند چون این کاربرن، با تجربه هستند و در بیان نظرات کمتر تعارف میکنند . .
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
من در دو صورت حاضرم میوه اینترنتی بخرم.یکی اینکه دقت بیرون رفتن و خرید کردن نداشته باشم .دوم برای چیزهایی ک حضورم لازم نیست مثل هویج و سیب زمینی پیازو ....
پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
من بابام میوه فروشه خودم هم چند سال پیش فروشگاه اینترنتی داشتم یادش به خیر مشکل بابام این بود که میوه هاش خراب میشد و مشکل من این بود که برگشت میخورد و یا سفارش و میگرفتن و بعدش غر نیستم که چرا اینجوریه با اونجوریه
زندگی مامان طاهاآنلاین خب آقای زاهد چرا ورشکست شدن مگه فقط اینترنتی فروش داشتن سرمایه لازم رو نداشتن تجربه شو نداشتن نتونستن رضایت مشتری را جلب کنند برای رسیدن به نقطه سربسر (نه سود) باید مدتها صبر کنند که به علت نداشتن سرمایه مقدور نبوده
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
2706