2733
2734
من بازم بهش غر میزنم فک‌میکنم اگر ساکت بمونم ممکنه سو استفاده کنه تو هم یکم غر میزدی خب بگو کجا بر ...

اتفاقا خیلی غر زدم گفتم وظیفته پشتم باشی چون من همیشه پشتت بودم ولی میدونی چیه دلم شکست😊

اگر باحرفم مخالفی واستارتر نیستی ریپ نزن منم حوصله کل کل ندارم فمیدی؟؟؟
عزیزم اخه من حامله هم هستم 🤭 سخته نمیشه 

اها ولی بعضی مردا ادمو ساکت میبینن دور برمیدارن و پرو میشن

تو هم حرف گوش کن.پاپیشی میری خونه داداشت،اونم میگه خوبه باب میلم انجام میده وقتی هم خوب میشه باز برم دنبالش میاد پشت سرم

ولی نباید میرفتی خونه داداشت

میرفتی خونه خودت مامانتو میاوردی پرستاری کنه چن روز

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی دوست نداره برم خونه چی بگم بزور بگم بیا منو ببر میگه چندروز نمیتونی خونه داداشت یا بابات بمونی ...

میگفتی ما بااین حال راحت نیستم

دوس دارم خونه خودم بمونم نون ماست ازدست تو بخورم

حالا داداش بنده خدا چ گناهیی کرده از شما نگه داری کنه اخه!؟

کاربری دوم اینجانب✌🏻اون یکی شناسایی شدم،،،،"فقط میخام خودم باشم،،،"          ((دخترکی شاد درمن ساز امیدواری می نوازد))                                     عکس پروفایل عکس خودمممم نیست!ولی خوشحال میشم کسی برا پروفایلش کپی نکنه😊 ،والا بلا نت پره از این جور عکسا!  ""با عرض معذرت دوست خوبی نیستم درخواست دوستی ارسال نفرمایید""
نباید بری. مگه اون طوریش بشه میره خونه مامانش ؟ میمونه شما ازش مراقبت کنی. پس بمون. نهایت چندباری ما ...

بخدا اصلا بی زبون نیستم  گفتم تحت هیچ شرایطی ازخونم پامو بیرون نمیزارم وظیفته ینی فقط سالمم منا میخای  وکلی چیز دیگه ولی دلم شکست ازحرفش خورد شدم حس کردم حسی بهم نداره

اتفاقا خیلی غر زدم گفتم وظیفته پشتم باشی چون من همیشه پشتت بودم ولی میدونی چیه دلم شکست😊

ببین اشتباه منو نکن 

شوهرمنم همین بود منم مثل تو میگفتم خب برم خونه بابا الان مسئولیت منو که هیچی مال دوتابچه هامم قبول نمیکنه 

خودشو زده بهتون راه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

میفهممت بعد ادم وقتی هم مریضه انقد دل نازک میشه🥺

من این چن روز تا بهم میگفتن بالا چشمت ابروعه گریه ام میومد

دیگه فردا ۲۰ روزه که پام تو گچه یکم بهتر شدم از لحاظ روحی

تو هم چن روز دیگه سِر میشی.اتفاقا سعی کن قوی بشی این چن روز خودتو بساز که برگشتی خونه قشنگ براش تلافی کنی.دنیا گرده اونم محتاجت میشه

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤
فقط تلافی کن اگر مریض شد اصلا و اب ا بهش توجه نکن و خیلی هم ببخشید زر زد بگو برو پش مادرت عزیزم فعلا ...

منتطر انتقام سخت باید باشه زمین گرده😊

بخدا اصلا بی زبون نیستم  گفتم تحت هیچ شرایطی ازخونم پامو بیرون نمیزارم وظیفته ینی فقط سالمم منا ...

دل شکستن اینارو ولش کن. فقط رو اعتماد به نفست کار کن و حاضر جوابی یاد بگیر که حقتو بگیری . زندگی همینه. همه تنهان. فقط بعضیا دیر میفهمن. بعضیا زودتر . شما فهمیدین اینو. 

یه خانم مستقل و قوی 
بخدا اصلا بی زبون نیستم  گفتم تحت هیچ شرایطی ازخونم پامو بیرون نمیزارم وظیفته ینی فقط سالمم منا ...

الان خونه خودتی؟یا رفتی؟

چه پروام هست به درد نمیخوری فقط امیدوارم شوخی کرده باشه و جدی نگفته باشه مرتیکه الدنگ

ببین عزیزم نمیدونم چند سالته ولی شوهرت با معذرت روت سوار شده بدجور یعنی چی با هر مریضی میفرستتت  ...

هیچ وقت ب حرفش گوش نمیدادمو ونمیرفتم میگفتم ناراحتی جات تنگه تو برو خونه بابات ایندفعه قلبم شکست 

میگفتی ما بااین حال راحت نیستم دوس دارم خونه خودم بمونم نون ماست ازدست تو بخورم حالا داداش بنده خد ...

امروز اومدم خونه بابامم عزیزم خونه داداشم نموندم خجالتیم

یه کار دیگه کن بگو مادرم میاد پیشم میمونه شما تشریف ببر خونه بابات خونه رو برا شوهراتون خالی نکنیییی ...

خیلی فکر خوبیه😂👌

امروز اومدم خونه بابامم عزیزم خونه داداشم نموندم خجالتیم

خوب کردی والا

زودتر برگرد خونه خودت

کاربری دوم اینجانب✌🏻اون یکی شناسایی شدم،،،،"فقط میخام خودم باشم،،،"          ((دخترکی شاد درمن ساز امیدواری می نوازد))                                     عکس پروفایل عکس خودمممم نیست!ولی خوشحال میشم کسی برا پروفایلش کپی نکنه😊 ،والا بلا نت پره از این جور عکسا!  ""با عرض معذرت دوست خوبی نیستم درخواست دوستی ارسال نفرمایید""
2706