2752
2734
چقد درده ،وقتی اینطوری  مشکلی داری، یهو پشتت خالی بشه  شنیدم پای مرغ خوبه برای استخوان ...

خیلللللیییی درده کاش میمیردم واین رفتارو باهام نمیکرد

اگر باحرفم مخالفی واستارتر نیستی ریپ نزن منم حوصله کل کل ندارم فمیدی؟؟؟
والا اینقدر دیشب گریه کردم توخواب نفسم میخاس بند بیاد قلبم تیکه تیکه شد دردام فراموش شدن

دقیق همینارو گفت؟

عزیزم ناراحت نشو

منم پام تو گچه هیچکاری نمیکنم‌مادرشوهرم میاد کارامو میکنه ولی رابطه رو داریم باشوهرم،ولم نمیکنه.شماهم میتونید با همین پا رابطه داشته باشید😂

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم از پله افتادم.پام شکست اومدم توی تاپیک از محبتاش بگم حرف تو دهنم خشک شد😑

قدر شوهرتو بدون واقعا اگر خوبه

خیلللللیییی درده کاش میمیردم واین رفتارو باهام نمیکرد

نه چرا بمیری عزیزم 

میدونم سخته ولی قوی باش ،، حامله هم هستی 

ولی جات بودم میگفتم کجا برم من زندگی دارم 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
ببخشید به کارم نمیای یعنی چی😐 الان برگرد خونت و وظیفه همسرت مراقبت باشه 😉و درضمن از این ببعد با اع ...

وقتی دوست نداره برم خونه چی بگم بزور بگم بیا منو ببر میگه چندروز نمیتونی خونه داداشت یا بابات بمونی راهت نمیدن؟ درحالی ک اینا ازخداشونه من پیششون باشم

قدر شوهرتو بدون واقعا اگر خوبه

من بازم بهش غر میزنم فک‌میکنم اگر ساکت بمونم ممکنه سو استفاده کنه

تو هم یکم غر میزدی خب

بگو کجا برم پس تو واسه سره باسنمی؟

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤

نباید بری. مگه اون طوریش بشه میره خونه مامانش ؟ میمونه شما ازش مراقبت کنی. پس بمون. نهایت چندباری مادری خواهری چیزی بیان بهت سر بزنن. بهشم بگو میخواستم برم اینطوری که شد دیگه نمیرم میگم اونا بیان. بذار حساب کار دستش بیاد. وای که چقدر بعضیاتون تو این سایت رو اعصابید از لحاظ بی زبون بودن.

یه خانم مستقل و قوی 
دقیق همینارو گفت؟ عزیزم ناراحت نشو منم پام تو گچه هیچکاری نمیکنم‌مادرشوهرم میاد کارامو میکنه ولی ر ...

عزیزم اخه من حامله هم هستم 🤭 سخته نمیشه 

وقتی دوست نداره برم خونه چی بگم بزور بگم بیا منو ببر میگه چندروز نمیتونی خونه داداشت یا بابات بمونی ...

این حرفها چیه 

وظیفشه 

ولی حتما یادت باشه مقابل به مثل بکنی بدونه چقدر درد داره

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
وقتی دوست نداره برم خونه چی بگم بزور بگم بیا منو ببر میگه چندروز نمیتونی خونه داداشت یا بابات بمونی ...

خونه داداشت بمونی زنداداشت بدش نیاد همون برو خونه بابات از همه جا امن تر و بهتره

نه چرا بمیری عزیزم  میدونم سخته ولی قوی باش ،، حامله هم هستی  ولی جات بودم میگفتم کجا بر ...

اتفاقا گفتم ولی بااینکارش غرورمو شکوند دلم شکست 

ببین عزیزم نمیدونم چند سالته ولی شوهرت با معذرت روت سوار شده بدجور یعنی چی با هر مریضی میفرستتت  که بری لطفا یه راهی پیدا کن از این ببعد اونم مریض شد تو پاشو برو بگو نمیخام ازت مریضی بگیرم و دیگه بکارت نیام بگو من دلم خونه خودمو میخاد هیچ کجا راحت نیستم 

همین که دوهزار اسرائیلی کشته شدند تموم رسانه های دنیا اومدن و این خبر پوشش دادن 😑....بگذریم که جنایت و کشت و کشتار بشدت محکوم میکنم😡... ولی حرفم اینه که مدتهاس که ترکیه فاشیست ماشین کشتارش داره در نقاط و جای جای که مردم کورد زندگی میکنن نسل کشی میکنه😶 ....بدون هیچ پوشش خبری در دنیا جینساید رخ میده ....در حق کوردها ....😐😑😶
کی گفته گارداسیل برای جلو گیزی از سرطان رحمه؟

همش گول تبلیغات رسانه خوردن!

چندسال بعد انواع اقسام مریضیهایی مختلف گریبانگیر میشه

کاربری دوم اینجانب✌🏻اون یکی شناسایی شدم،،،،"فقط میخام خودم باشم،،،"          ((دخترکی شاد درمن ساز امیدواری می نوازد))                                     عکس پروفایل عکس خودمممم نیست!ولی خوشحال میشم کسی برا پروفایلش کپی نکنه😊 ،والا بلا نت پره از این جور عکسا!  ""با عرض معذرت دوست خوبی نیستم درخواست دوستی ارسال نفرمایید""
2706