2752
2734
الان خونه خودتی؟یا رفتی؟ چه پروام هست به درد نمیخوری فقط امیدوارم شوخی کرده باشه و جدی نگفته باشه م ...

نه خونه بابامم به شوخی وخنده حرفشو گفت ولی من به دل گرفتم شایدم چون حاملم اینطور شدم ، زبونی خیلی میگه دوستت دارم وبرات میمیرم پای عمل که میشه هیج ری اکشنی نداره پشتم نیست

اگر باحرفم مخالفی واستارتر نیستی ریپ نزن منم حوصله کل کل ندارم فمیدی؟؟؟
والا اینقدر دیشب گریه کردم توخواب نفسم میخاس بند بیاد قلبم تیکه تیکه شد دردام فراموش شدن

مردا همینن

منم تا مریض میشم شوهرم میگه زنگ بزن مامانت بیاد😐

یعنی خودشم قبول داره ک ب درد نمیخوره.یه لیوان آب دست آدم نمیدن.منم مث شما فک میکنم خیلی باید ب خودمون برسیم و قوی باشیم

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دل شکستن اینارو ولش کن. فقط رو اعتماد به نفست کار کن و حاضر جوابی یاد بگیر که حقتو بگیری . زندگی همی ...

اخه خیلی دوسش دارم ودلتنگشم 🥲

مردا همینن منم تا مریض میشم شوهرم میگه زنگ بزن مامانت بیاد😐 یعنی خودشم قبول داره ک ب درد نمیخوره. ...

اره بخدا ، من بهش گفتم مامانمو میارم مواظبم ولی گفت بری اونجا بهتره  انگاری دکم کرد🙂 خدا کاش نگاهی ب دلمون بندازه نزاره مریض وناتوان باشیم

حالا واقعا رفتی خونه داداشت؟

زن داداشم اگر برم خونشون ماهه که ولی من خیلی آدم تعارفیمم خونه هرکسی درحد یساعت مهمونی میرم معذب نباشن ،اومدم خونه بابام

نه خونه بابامم به شوخی وخنده حرفشو گفت ولی من به دل گرفتم شایدم چون حاملم اینطور شدم ، زبونی خیلی می ...

اگر با خنده گفته سعی کن از دلت پاکش کنی ولی بعدا سرش تلافی کنی

منم خودم اینجوری ام شوهرم شوخی زیاد میکنه و هرچی میگه،منم هنوز به این اخلاقش عادت نکردم و زود ناراحت میشم ازش و گریه ام میاد.عادتمم بده خودمو عذاب میدم.توهم سعی کن به شوخی بگیری ولی بعدا تلافیشو سرش دراری

من اسم کاربری ها یادم نمیمونه.ممکنه توی یه تاپیک هم نظر باشیم توی تاپیک دیگه مخالف هم.ولی هرکی تاحالا ناراحتم کرده،میکنه،و خواهد کرد رو حلال میکنم.منم اگر ناراحتتون کردم،میکنم،یا خواهم کرد، حلالم کنید😁😊❤❤
اگر با خنده گفته سعی کن از دلت پاکش کنی ولی بعدا سرش تلافی کنی منم خودم اینجوری ام شوهرم شوخی زیاد ...

خیلی ناراحت شدم ولی چشم حتما 

همش گول تبلیغات رسانه خوردن! چندسال بعد انواع اقسام مریضیهایی مختلف گریبانگیر میشه

اخه اونی که تزریق میکنه دکتره قراره بعد حاملگی برم  تزریق کنم واینکه اخه میگن توکشورای خارجی از سن ۱۲ سالگی حتی میزنن بالاخره من که زگیلو گرفتم از شوهرم اگر میزدمش بهتر بود عوارضش تا گرفتن سرطان خداکنه فقط تایپ خطرناک نباشه ازمن🥲دیگه حوصله نابودی دگرو ندارم

همش گول تبلیغات رسانه خوردن! چندسال بعد انواع اقسام مریضیهایی مختلف گریبانگیر میشه

حتی واسه زگیلم

فقط تیپ های کم خطر رو جلوگیزی میکنه

اونم فقط چند مدلش رو

و بعد از ابتلا هم کاملا بی تاثیر

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.
حتی واسه زگیلم فقط تیپ های کم خطر رو جلوگیزی میکنه اونم فقط چند مدلش رو و بعد از ابتلا هم کاملا ب ...

آفرین به آگاهیتون

کاربری دوم اینجانب✌🏻اون یکی شناسایی شدم،،،،"فقط میخام خودم باشم،،،"          ((دخترکی شاد درمن ساز امیدواری می نوازد))                                     عکس پروفایل عکس خودمممم نیست!ولی خوشحال میشم کسی برا پروفایلش کپی نکنه😊 ،والا بلا نت پره از این جور عکسا!  ""با عرض معذرت دوست خوبی نیستم درخواست دوستی ارسال نفرمایید""
اخه اونی که تزریق میکنه دکتره قراره بعد حاملگی برم  تزریق کنم واینکه اخه میگن توکشورای خارجی از ...

گرفتی!؟😶😳🤔

کاربری دوم اینجانب✌🏻اون یکی شناسایی شدم،،،،"فقط میخام خودم باشم،،،"          ((دخترکی شاد درمن ساز امیدواری می نوازد))                                     عکس پروفایل عکس خودمممم نیست!ولی خوشحال میشم کسی برا پروفایلش کپی نکنه😊 ،والا بلا نت پره از این جور عکسا!  ""با عرض معذرت دوست خوبی نیستم درخواست دوستی ارسال نفرمایید""
نه هنوز میگم بعد زایمان قراره برم

اونجا زدی من زگیل گرفتم از شوهرم!؟؟؟

درست خوندم من؟

2706