2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز موعد بزنید

چرا انقدر عجله داری

اینجوری فقط حالت گرفته میشه و تو ذوقی میخوری

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731
شما لک لانه گزینی ام داشتید ؟؟

تو اون بارداریم نه

ولی بارداری بعدیش داشتم اقدامم نبودم ناخولسته بود فکر کردم پریود شدم که بعدش دیدم قطع شد و بی بی زدم باردار بودم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
من۶ روز مونده به موعدم نشون داد

منم ۶ روز مونده به موعدم  شنیده بودم مدیکور زود نشون میده ولی برا من متاسفانه امشب زدم منفی شد

شب من قصه ی گیسوی تو را کم دارد ....🪐
منم ۶ روز مونده به موعدم  شنیده بودم مدیکور زود نشون میده ولی برا من متاسفانه امشب زدم منفی شد

حالا صبر کن گاهی بتا دیر بالا میره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2740
تو اون بارداریم نه ولی بارداری بعدیش داشتم اقدامم نبودم ناخولسته بود فکر کردم پریود شدم که بعدش دید ...

واقعا😍 من امروز موعد پریودم بود ظهر اندازه کف دست خون قرمز امد از اون موقع دیه هیچی نیومده امکان لانه گزینی هست ؟؟

روز موعد بزنید چرا انقدر عجله داری اینجوری فقط حالت گرفته میشه و تو ذوقی میخوری

اره باید صبر کنم☹ امیدوارم مثبت بشه 

شب من قصه ی گیسوی تو را کم دارد ....🪐
واقعا😍 من امروز موعد پریودم بود ظهر اندازه کف دست خون قرمز امد از اون موقع دیه هیچی نیومده امکان لا ...

احتمال داره

بی بی چک بزن

انشالله مثبته

واقعا😍 من امروز موعد پریودم بود ظهر اندازه کف دست خون قرمز امد از اون موقع دیه هیچی نیومده امکان لا ...

تو روز موعد لانه گزینی نیس

چند روز بعد ازاد شدن تخمک

تخمک بارور شده میره میچسبه ب رحم که ممکنه چند قطره خون بینی میگن لانه گزینی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا