2752
2734

خدایا من عاااااشق بچمم هزاران بار شکر به خاطر وجودش 

ولی دلم برای قبل بچه دار شدنم و کارایی که میکردم و همه و همممه چیزم تنگ شده 

خیلی فعال بودم ، درس میخوندم ، ساز میزدم ، یوگا کار میکردم ، تابلو های نقاشی میکشیدم، مطالعه داشتم 

همه اینا باهم ، ولی الان واقعا هیچکاری نمیتونم بکنم ، گاهی شدید دلم برا نقاشی کشیدنم تنگ شده ، ولی به هیچ وجه نمیشه 

بچم پنج ماهشه ، میشه کسایی که تجربه دارید بگید تا کی اوضاع اینطوریه؟

بستگی داره ولی تادوسال اول بچه سختی زیادی داره 

بعدش که بچه ازآب وگل درمیادراحت ترمیشه برات 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سه سال اول که اصلاااا بعد پنج شش سال اگر اروم باشه شاید 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

به نظرم یه مادر دیگه همیشه درگیره ولی خیلیا میگن ۲ سال به بعد یکم بهتر شده اوضاع اما من بچم نزدیک ۵ سالشه و نه تنها کارم کمتر نشده بلکه بیششتر شده و وقت خالی اصلا ندارم،البته بچه هم با بچه فرق داره

بلندترین فریاد من سکوت من است...

تا قبل مدرسه رفتن اوضاع همینه مگه اینکه بخای بذاریش مهد ، مدرسه هم که بره یجور دیگه درگیری

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)

وای تو چقدر منی

من دیشب به شوهرم میگفتم نمیتونم طراحی کنم نمیتونم بیرون برم

ولی الآن دخترم ۲ سالشه خداروشکر عاشقشم

کم و بیش بهتر شده مخصوصا اینکه از شیر گرفتمش راحت تر شدم

صبح ها میزارم پیش مادرم باشگاه میرم دلم به همین خوشه

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

خیلی طبیعیه حس و حالت عزیزم

نمیشه زمان خاصی داد

بستگی داره مادر کی به این پذیرش برسه که اون سبک زندگی قبلی ( به لحاظ فیزیکی،عاطفی،شخصیتی)برای همیشه تموم شده، حالا قراره یه سبک زندگی جدید تعریف کنه که زمان می‌بره تا جا بیفته و بهش عادت کنه.

بستگی به خود بچت داره حداقل ۴ سال و حد اکثر ۷ سال. که بعدشم درگیریهای مدرسه و اموززش هست . ولی بهر حال برای اینکه از خودت دور نشی یک روز درهفته بچه رو بسپار دست کسی و ب علایقت برس

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2706