2737
2734

. من‌خودم ۶روز پشت سر هم درد پریودی داشتم ینی تقریبا از تخمک‌گزاریم که ۲۴بود. با کمی کمر درد.. دیروز یکم‌خفیف شد امروز ندارم... حالل نمیدونم ممکنه باردار باشم؟چون‌من هیچ‌روزی موقع تخمک گزاریم درد نداشتم اینجوری اولین بازم‌بود. اقدام‌نبودم ک بگم بخاطر اقدام درد داشتم ولی دو رابطه مشکوک داشتم. ک‌احساس میکنم وقتی تخلیه شده هنوز بوده اسپرم داخلش بوده باشه. اخه میگن اگ خودتو‌نشوری و‌همون‌موقع دوباره ب رابطه ادامه بدی ممکنه اسپرم توی‌لوله باشه...موعدم ۷شهریوره.. ببینین یعنی وسط رابطه ارض....ا میشد یکم بعد بیرون‌خالی میکرد. دپباره‌همون لحظع به رابطه ادامه میداد. دوبار این مدلی رابطه داشتم یعنی مممنه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا می گن سر گرد پسره

سر غیر گرد دختر 

دیگه نمیدونم چقدر درسته

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2731
اسی جون ، چرا با اینکه بچه ی دومت بوده آی وی اف نکردی؟

به نظرم وقتی خدا نعمت سلامتی داده چه کاریه که ای وی اف کنی

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2738
2706