2733
2739
عنوان

شما جای من بودین چکار میکردین.؟

150 بازدید | 15 پست

بچه ها من یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که هر هفته دعواس خونمون اونم پدرم با همسایمون واقعا عاصی کرده مارو ی ادم مواد فروش معتاد همین دیشبم کلانتری اومد گفت خسته شدم انقد اومدم این ادرس ورداشت بردش صبح ازادش کردن اومد این ادم اصن مراعات نداره کلی رفت و امد مشکوک خونش پاتوقه قشنگ پر معتاد ماهم طبقه اولیم رفت امداش اذیت کنندست شب و نصفه شب مخل اسایشمونه خونرم پول نداریم بفروشیم بریم جای دیگه منم واقعا دیگه بریدم ازین همه استرس و دعوایی ک هر هفته داریم همش جنگه کاری از دسم بر نمیاد شما بودین چکار میکردین واقعا ی شبایی از استرس خوابم نمیبره

من بودم مجبور میکردم خانواده رو هرجور شده میرفتم اجاره نشینی تو اون ساختمون نکبت زندگی نمیکردم آنقدر با معتاد جماعت دهن به دهن نزارید خطرناکه 

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونتون کرایه بدین و جای دیگه کرایه کنید

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
من بودم مجبور میکردم خانواده رو هرجور شده میرفتم اجاره نشینی تو اون ساختمون نکبت زندگی نمیکردم آنقدر ...

هرکار بگی کردم صحبتم کردم با خانوادم قبول نمیکنن میگن پول نداریم راضی نمیشن

2738
واقعا شرایط سختیه.زنگ نزنید۱۱۰ استشهاد محلی پرکنید همه همسایه هاامصاکنن ببرین دادسراشکایت با استشهاد ...

شکایت کردیم کاری پیش نرفت روز از نو روزی از نو

هرکار بگی کردم صحبتم کردم با خانوادم قبول نمیکنن میگن پول نداریم راضی نمیشن

ببا برید ۴۵ متری به خدا بهتره برو باهاشون همش صحبت کن بگو این با ما دشمن هم هست بیاد یه کاری بکنه خدایی نکرده آسیب ببینیم بخدا خطرناکه ما تو خیابونمون معتاد بود شیشه خونمون شکوندن از اون محل رفتیم هنوزم معتاد اونجاست با اینکه شکایت کردیم 

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
ببا برید ۴۵ متری به خدا بهتره برو باهاشون همش صحبت کن بگو این با ما دشمن هم هست بیاد یه کاری بکنه خد ...

من همین الانشم داشتم باهاشون صحبت میکردم میگن اون بره ما چرا بریم هرچی میگم قبول نمیکنن میگن تو این گرونی نمیشه خونه عوض کردم بریدم واقعا دیگ بخدا دوشبه نخوابیدم از استرس

من همین الانشم داشتم باهاشون صحبت میکردم میگن اون بره ما چرا بریم هرچی میگم قبول نمیکنن میگن تو این ...

دانشگاه نمیری؟

نه تموم شد

برو خونه آشنایی کسی تو دختری خوب نیست اونجا باشی