2733
2734
عنوان

نینی یار

87 بازدید | 12 پست

سلام 

بله بله میدونم ولی ی خواهشی دارم ازتون میشه نام کاربریمو عوض کنید اخه اشنا تو سایته قبلا دیده اسممو میترسم ببینه باز یادش بیاد یا .. اگه میشه عوضش کنید  ممنون

کاربری دست دو نفره         https://harfeto.timefriend.net/16692765572801 حرفی اگه هست..؟

نمیشه   

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

@نی_نی_یار_3    لطفا جواب استاتر بدید با تشکر

ببخشید من یک سوالی داشتم

کاربر دختر_کهکشان چرا تعلیق شد

دلم میخواد همیشه خوشحال ببینمت اول بخاطر اینکه لایقش هستی و بعد بخاطر اینکه لبخند تو قشنگترین چیزیه که تو این دنیا دیدم اومدنت قشنگترین اتفاق زندگی من بوده و خواهد بود از وقتی اومدی تو زندگیم عشقو معنی کردی برام؛ خوشحالم که کنارمی و مال‌منی از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم♡ اگه فکری کردی با بوسیدن گردنم و بغل کردنم میتونی خرم کنی خیلی هم درست فکر کردی:🤍🌱عمیق‌تر از همیشه دوست دارم💕🔮#کاربر فعالی نیستم توی هیچ تاپیکی غیر از تاپیک خودم پست نمیزارم.
2742
@نی_نی_یار_پنج    

الان شیفت نی نی یار ۳ هست گلم

من تگ کردم

دلم میخواد همیشه خوشحال ببینمت اول بخاطر اینکه لایقش هستی و بعد بخاطر اینکه لبخند تو قشنگترین چیزیه که تو این دنیا دیدم اومدنت قشنگترین اتفاق زندگی من بوده و خواهد بود از وقتی اومدی تو زندگیم عشقو معنی کردی برام؛ خوشحالم که کنارمی و مال‌منی از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم♡ اگه فکری کردی با بوسیدن گردنم و بغل کردنم میتونی خرم کنی خیلی هم درست فکر کردی:🤍🌱عمیق‌تر از همیشه دوست دارم💕🔮#کاربر فعالی نیستم توی هیچ تاپیکی غیر از تاپیک خودم پست نمیزارم.
@نی_نی_یار_3    لطفا جواب استاتر بدید با تشکر ببخشید من یک سوالی داشتم کاربر دختر_کهکش ...

ممنون

کاربری دست دو نفره         https://harfeto.timefriend.net/16692765572801 حرفی اگه هست..؟
@نی_نی_یار_3    لطفا جواب استاتر بدید با تشکر ببخشید من یک سوالی داشتم کاربر دختر_کهکش ...

@نی_نی_یار_3    

2738
ممنون

خواهش گلم

پست هاشون زیاد گزارش خورده بود ظاهرا تو تمام تاپیک ها پست میزاشتن و کاربرا گزارش میزدن

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
امکان تغییر نام مستعار وجود نداره

نی نی یار تاپیک منو چرا پاک کردین راجب سند زدن بنام سگ؟؟؟؟

ممنوع که نبود میشه دوباره برش گردونین ببینم چی میگن دوستان

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم