2737
2734

اگه خيلي باهم صميمي هستين و بهتون خبر ندن برن جايي ناراحت ميشين يا نه؟

ما سه تا دوستيم ديروز قرار بود با همسرامون شب بريم پارك ولي قبل از پارك اون دوتا خودشون رفتن دوچرخه سواري از اونوور هم اومدن پارك من خبر نداشتم بعد وقتي رفتيم پارك بحث يه سوپر ماركت تو محله شد جديد باز شده گفتم دوست دارم برم ببينم يكيشون از دهنشون پريد كه ما رفتيم امشب اين مغازه با فلاني گفتم كي رفتين گفت قبل پارك با دوچرخه منم هيچي نگفتم ولي يكم ناراحت شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاحالا پیش نیومده نمیدونم ولی حس میکنم یکم ناراحت میشدم چون گفتی خیلی صمیمی باشین ... ولی باز نمیدونم شایدم اصلا برام اهمیت نداشت چون از طرفی الان از لحاظ روحی مدلیم ک واقعا دایورت میکردم دیگ حوصلم نمی‌کشه سر این مسائل جزئی ناراحت بشم و عادی بود خب میگفتم چیز خاصی نیست پیش میاد 

من برام مهم نیست 

خودمم برم جایی دوست ندارم به کسی بگم

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
ن خو پیش اومده رفتن دیگ

😑خب به من خبر ندادن 

منم گفتم چيشد رفتين البته اون موقع فقط يكيشون نشسته بود اونم گفت فلاني زنگ زد گفت بريم دور بزنيم؟ منم گفتم اره 

حالا اون يكي دوستمم قبل اينكه با اون اشنا بشه اول با من دوست بوده ولي نميدونم حس ميكنم يه چند روزه لجه با من شايدم اشتباه ميكنم نميدونم

2740
تاحالا پیش نیومده نمیدونم ولی حس میکنم یکم ناراحت میشدم چون گفتی خیلی صمیمی باشین ... ولی باز نمیدون ...

اره صميمي هستيم يعني تقريبا هر روز همو ميبينيم و از هم خبر داريم

منم اگه بهم خبر ميدادن نميرفتم ولي حداقل يه خبر ميدادن ناراحت نميشدم 

اره صميمي هستيم يعني تقريبا هر روز همو ميبينيم و از هم خبر داريم منم اگه بهم خبر ميدادن نميرفتم ولي ...

خب اون صمیمی بودنه که یکم پذیرش این اتفاقو برات سخت می‌کنه... ولی بازم سعی کن اهمیت ندی چون واقعا چیز جدی نیست بیخیال:)