2737
2739
عنوان

ازدواج با عشق یا...

348 بازدید | 28 پست

بنظرتون ازدواج با عشق بهتره یا با منطق؟

ولی همیشه دلم میخواست یکی باشه عاشقش باشم ،عاشقم باشه 

قرارای یواشکی داشته باشیم ، با سختی برای رسیدن به هم تلاش کنیم و زندگیمونو بسازیم

ولی نمیدونم بخاطر ترس از خانواده متعصب یا چی با منطق ازدواج کردم 

ولی الان که چندین سال میگذره حس میکنم جای اون عشقه ی جایی گوشه دلم خالیه

نمیدونم تبدیل شده ب حسرت یا چی 

ولی گاهی واقعا بابت کارم پشیمون میشم🙂

بخاطر ترس از تجربه و شکست یه حسرت شاید ابدی تو دلم جا گذاشتم ‌

اگه برگردم عقب خیلی چیزارو عوض میکنم

هیچوقت سعی نمیکنم فرزند باب میل و مطیع خانواده باشم

خواسته هامو اجرا میکنم نمیزارم حسرت بشن

خیلی چیزا تجربه میکنم که بخاطر اینکه اخم نیاد رو پیشونی خانواده خودمو منع کردم از انجامشون

واقعا یه سری حسرتا جبران ناپذیرن

بنظرم اشتباه کردن و تجربه شدن یه چیز خیلی بهتر از حسرت بدل موندنه .

نظر شما چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درکل با عقل

ولی یه موضوعی این وسط هست

اگر یه نفر رو دوست داشتی و چند سال باهاش بودی و اونم دوستت داره و وابستت شده و یکی دیگه با شرایط بهتر بیاد خواستگاریت نهایت بی شرمیه که عشقتو ولش کنی

رکورد دار تعلیقی نی نی سایت در ایران به دلیل انتقاد و حرف حق

مثل منی شوهرم اوایل بهم گفت دوستم نداره ازدواجون سنتی بود ولی الان میگه دوست دارم منطقی با شناخت ولی هرکاری میکنم نمیتونم تیکه های قلبمو بهم بچسبونم بدترین جیز واسه یه زن اینکه شوهرش بگه دوست ندارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری متعلق به زنی است که هیچکس دوسش نداره جز مامانش...توجه:اگرچیزی مطابق عقاید شما نیست دلیل نمیشه که اشتباه باشه پس به عقاید همدیگه احترام بزارید
2738
هردو باهم خوبه

درسته .ولی من منطق خالی و انتخاب کردم

چرا؟ چون خانوادم گفتن اوکیه در حالی ک بابت یه سری موضوع ها هنوزم اذیتم ولی اونا گفتن نه مهم نیس من لال بودم بگم نه مهمه🙂💔

چون اگه میگفتم نه  ناراحت میشدن .من کل زندگیم دنبال راضی نگه داشتن خانوادم بودم و از این بابت از خودم متنفرم

قبل از عاشقی ک هنوز خیلی دلباخته نشدی باید از لحاظ عقلی بسنجی.... 

وگرنه هرکدوم جدا خوب نیست 

چ فقط عشق 

چ فقط منطق 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
درسته .ولی من منطق خالی و انتخاب کردم چرا؟ چون خانوادم گفتن اوکیه در حالی ک بابت یه سری موضوع ها هن ...

آره این بده..... آدم باید اول خودشو دوست داشته باشه و اهمیت بده ب خودش .... 

مثل منی شوهرم اوایل بهم گفت دوستم نداره ازدواجون سنتی بود ولی الان میگه دوست دارم منطقی با شناخت ولی ...

نه شوهر من از اول ادعای دوست داشتن داشت و خیلی پافشاری کرد برای ازدواج باهام .ولی من بیشتر از اینکه انتخاب خودم باشه انتخاب خانوادم بود یه سری چیزا بود ک من نمیتونستم باهاش کنار بیام و لی اونا گفتن نه مهم نیس در حالی که مهم بود خیلی هم مهم بود هنوزم مهمه و کنار نیومدم و فقط سعی میکنم بهشون فکر نکنم 

از خودم متنفرم که تو زندگی هررر کاری کردم فقط و فقط بخاطر رضایت خانوادم بوده 🙂

نمیگم الان زندگیم بده نه خداروشکر بد نیس

ولی من تو وجودم یه خلأ هستش که چندین ساله نتوستم پرش کنم 💔 

آره این بده..... آدم باید اول خودشو دوست داشته باشه و اهمیت بده ب خودش .... 

دقیقا .الان تو ۲۷ سالگی ب خودم اومدم و دیدم بهترین روزای عمرمو بخاطر راضی نگه داشتن خانوادم سوزوندم .و دردناک تر اینکه من دیگه هیچ وقت ۲۰ ساله نمیشم .حسرتای اون روزا رو تا توی قبر با خودم خواهم برد