2733
2739
عنوان

رو کیک چی بنویسم؟

486 بازدید | 29 پست

کیک سفارش دادم واسه دوست صمیمیم

روی سینی کیک معمولا اسم طرف رو انگلیسی مینویسن

من دلم میخواد به جای اسمش یه تک کلمه چیز دیگه ای بزارم ...مثلا best love.......  چیز دگه ای به ذهنتون میرسه؟

واقعا خیلی سخته که .....                                                  دلت گیر کنه به قلاب ماهیگیری که دلش ماهی نمیخواد         و فقط برای تفریح اومده ماهیگیری ...🥲🍄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

I love you

ایده# خز طوری😂

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
2728
2740
بنویس تولد بیبه🤣

خانوم معلم آخره کلماتت به جای کسره "ه چسبان "نزار،املاش به کلی اشتباست مجید دلبندم

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
بنویس تولد بیبه🤣

😂😂😂

واقعا خیلی سخته که .....                                                  دلت گیر کنه به قلاب ماهیگیری که دلش ماهی نمیخواد         و فقط برای تفریح اومده ماهیگیری ...🥲🍄
تولدت مبارک میمون من 🦦

خیلی طولانیه

I love you ایده# خز طوری😂

😂😂😂😂😂😂

اگه میخای فان باشه و خیلی راحتید باهم  بنویس تولدت مبارک عن جان صد ساله بشی البته سلیقه ای 😂😎 ...

خیلی طولانیه کوتاه تک کلمه ای😂

2706