2733
2734
عنوان

رو کیک چی بنویسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 29 پست
بنویس تولدت مبارک ک و ن بلبلی😂

طولانیه😂

واقعا خیلی سخته که .....                                                  دلت گیر کنه به قلاب ماهیگیری که دلش ماهی نمیخواد         و فقط برای تفریح اومده ماهیگیری ...🥲🍄
ی سوال کیک خونگی سفارش دادی؟ کیلو چنده ؟

آره خونگی ..گفت یه کیلوش حدود 200 در میاد

واقعا خیلی سخته که .....                                                  دلت گیر کنه به قلاب ماهیگیری که دلش ماهی نمیخواد         و فقط برای تفریح اومده ماهیگیری ...🥲🍄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Sweetheart خوش قلب darling عزیزم My best بهترینم اولی قشنگ تره

مرسییی بازم به ذهنت رسید بوگو🤍🌱

😂😂 باشه  تا مامانت گوشیو ازت نگرفته بگیر بخواب بیکار جان

ع غلط املای گرفتن کار بیکاراست؟؟

پس تو خودت بیکار اعظم سایتی

😂😂😂

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
2731
ایده خودت قشنگ بود خوشم اومد

یه مشورت دوست صمیمم دختره و اون best love یعنی یه جورایی بهترین عشق .... اما Sweetheart  یعنی خوش قلب ...

حالا به نظرت کدوم خوبه بازم پیشنهادت اولیه؟

استارتر جان ببخشید این کاربر شیک یه ذره بیکاره همه جا هس محل نمیدم هم ول نمیکنه  جوابشو ندادم ...

تشکر😌🙌

خره من مبارک تولدت

به غم کسی اسیرم که ز من خبر ندارد ، عجب از محبت من که در او اثر ندارد ، غلط است هر که گوید که به دل ره است دل را ، دل من ز غصه خون شد ، دل او خبر ندارد 🥲💔 بسوزه پدر زشتی که طرفم نمیایییی💔💔💔 دعا کنید فراموشم کنه دلش رو شکستم گریش رو در آوردم کاش اذیت نشه سر من کاش دوسم نداشته باشه حالا که دوسش ندارم حالا که دل به یکی دیگه بستم. تروخدا دعا کنید فراموشش کنم نمیخوام بهش برسم فقط یادم بره کاش هیچ وقت نرفته بودم اون هئیت.ورژن دخترونه حبیبم. بی احساسم نیستم دلم دریاست به اسم کاربریم گیر ندید موقع ثبت نام داشتم اهنگ شادمهر رو گوش میدادم همون اسم اهنگ رو نوشتم.😁
قیسمت نمیشه انگار دست تو رو بگیرم🥲😂

😂🌱

هر جور خودت دوست داری همونو بنویس دوتاش خوبه اما نظر من بازم اولی 

تشکرر ویژه🌱