2737
2734

دخترم ۸ سالشه بعد نوشتیمش کلاس گیتار

امروز عصر نشستم باهاش اهنگ تمرین کنه الان خوابه

داره آهنگشو میخونه😂

هی میگه درد این عشقو کشیدم درد این عشقو کشیدم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ27آبان1402 با صدای بارون  ساعت 8.30صبح از خواب بیدار شدم و بی بی چک زدم مثبت شد29آبان آزمایش بتا دادم مثبت بود خدایا شکرررت😍😍😍1آذر دکتر رفتم سونو واژینال نی نیمو دید هورااا
2731

ازش فیلم بگیر بزرگ شد نشونش بده🥲🤍😂

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

😂😂خدا حفظش کنه 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
2738

خخخخ عجب 

منم امشب با شوهرم تلفنی میحرفیدم اخرش یکم با ناراحتی خداحافظی کردم پسر خالم 10سالشه میگه یه راه داری اینه طلاق بگیری منو بگیری 

برم کارواش کار کنم شبی 50هزار خرجیتو بدم اولین فرصتم برات ماشین فراری میخرم 😂😂😂😂

ای جان چند سالشه منم بچه ها ابجیم تو خواب حرف میزنن راه میرن گاهی کلی میخندم شبهایی که اینجا میمونن ...

خداحفظشون کنه عزیزم ۸ سالشه

آره دخترم مدرسه هم میرفت تو خواب با دوستاش حرف میزنه😄

خخخخ عجب  منم امشب با شوهرم تلفنی میحرفیدم اخرش یکم با ناراحتی خداحافظی کردم پسر خالم 10سالشه ...

ای جونمممم🥲

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...
خخخخ عجب  منم امشب با شوهرم تلفنی میحرفیدم اخرش یکم با ناراحتی خداحافظی کردم پسر خالم 10سالشه ...

😂😂😂 ای خدا خیلی بامزه ن بچه ها

دختر منم کوچکتر بود همش با شوهرم درحال مکالمه های یواشکی بود که منو طلاق بده اونو بگیره😂😂

ی چیزای میگه شاخ درمیاری 😂

داداش منم اینجوری بود همیشه می‌گفت مامان نمیشه زن من بشی 

هی گفته بودیم نمیشه می‌گفت من ک زن گرفتم شبا وسط میخوابم یه طرف تو یه طرف زنم🥲