2737
2739
عنوان

سزارین اختیاری اصفهان تو‌رو خدا زود جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 38 پست
باش حرف زدم میگه برو یه دکتر دیگه بهت نامه بده که نمیتونی. از چندتا دکتر پرسیدم گفتند نمیشه همینجوری ...

پیش اینا که گفتمم برو یه جلسه ببین چی میشه،ولی اگه مشکلی نداری ورزش کن طبیعی برو خانواده با بیحسی اپیدورال زایمان کن،ماما همراهم بگیر

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش اینا که گفتمم برو یه جلسه ببین چی میشه،ولی اگه مشکلی نداری ورزش کن طبیعی برو خانواده با بیحسی اپ ...

😔 باشه عزیزم. خیلی میترسم خیلی. خدا لعنتشون کنه که اینقدر ب مادرا استرس میدن. آخه بیمارستان خصوصی که پولش از مردمه چرا باید گیر بده

2742
شرایط شماهم مث من منم 27 هفتمه دکترم میگه دیگه سزارین نمیکنن حتی بیمارستان خصوصی منم دارم دنبال دکتر ...

😔 اگه من پیدا کردم بهتون میگم شما اگه پیدا کردی لطفا به من بگو. درخواست دوستیمو قبول کن 

دکتر هنجنی از اینا بود که دیگه صد در صد سز میکرد الان نمیدونم چرا همه زیرش زدن 

2740
دکتر خودم سه تا بیمارستان خصوصی میگه انجام نمیدن بخدا همش فکرم خراب من فوبیا دارم شدید 

ایشالا پیدا میکنی. منم خیلی میترسم ولی دکترم میگه نامه روانشناسم فایده نداره چون اونجا خودشون روانشناس دارن و اونا نظر میدن. 

ایشالا پیدا میکنی. منم خیلی میترسم ولی دکترم میگه نامه روانشناسم فایده نداره چون اونجا خودشون روانشن ...

اره دختر خاله منم میگفت فایده نداره گفت زدن وزن زیاد خودشون باز سونو کردن فایده نداشت دکتر من گفت ببین تب خال یا زگیل نداری گفتم نه بابا😂 گفت ازمایشاشو برات مینویسم. ولی تب خالم هر بیمارستانی قبول نمیکنه

شما تحت نظر دکتر بودید؟ یا اورژانسی رفتید؟ نمیدونم پیش کدوم دکتراش برم 

نه من‌ تحت نظر دکتر موسوی بودم اونجا تو درمانگاه بیمارستان برای ویزیت ماهیانه و آزمایش و سونو اونجا رفتم بعد اورژانسی شدم سزارین کردند منو پارسال کل هزینه من شش میلیون شد اتاق خصوصی 

ولی پارسال سزارین اختیاری هم انجام می‌دادند  چون من میخاستم سزارین بشم ازشون پرسیدم میتونید سوال کنید ازشون ولی از تمیزی و رسیدگی شون خوشتون میاد 

بله عزیزم دکتر زهرا انصاری . مهرگان عمل میکنه بدون زیر میزی. خیلی اخلاقش خوبه. هنوز زایمان نکردم&nbs ...

منم دکترم میاد مهرگان دکتر الهه رفائی ولی نمیدونم عملش خوبه یا نه بیام همون پیش انصاری 

موندم چیکارکنم 

2706