2733
2739

سلام دوستان. من الان هفته ۲۷ هستم. دکترم میگه نامه زدن که سزارین اختیاری انجام نشه. منم خیلی استرس گرفتم. دکتری رو میشناسید که اختیاری سز کنه؟ زیر میزی میدم خصوصی هم میرم فقط سزارین میخوام 😔😔 وقتی ندارم نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یخورده با همین حرف بزن یه مورد برات پیدا کنه

والا من بیمارستان خانواده بستری بودم چهار مورد دیدم اول بستریشون کردن سه‌چهار ساعت به عنوان طبیعی که گیر ندن بعد بردن اتاق عمل

دکتر نداحسینی,افقهی

دکتر خودت کیه؟

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸
2740
چند وقت پیشا تو اخبار دیدم میگفتن ک ازاین به بعد سعی میکنیم سزارین نکنیم و بیشتر طبیعی باشن

اشتباهه اگه کسی نتونه طبیعی زایمان کنه چی؟من‌خودم طبیعی زایمان کردم ومخالفتیم ندارم ولی نمیشه همه رو طبیعی زایمان کرد

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸
اشتباهه اگه کسی نتونه طبیعی زایمان کنه چی؟من‌خودم طبیعی زایمان کردم ومخالفتیم ندارم ولی نمیشه همه رو ...

می‌دونم منظورش اونایی بود ک میگن الا و بلا باید سزارین شیم

منم تو اخبار شبکه خبر دیدم گلم چی بگم والا 

كه گُناهِ دگَران بَر تو نَخواهند نِوشت من اَگر نيكَم و گَر بَد تو برو خود را باش...!😌✌️
یخورده با همین حرف بزن یه مورد برات پیدا کنه والا من بیمارستان خانواده بستری بودم چهار مورد دیدم او ...

باش حرف زدم میگه برو یه دکتر دیگه بهت نامه بده که نمیتونی. از چندتا دکتر پرسیدم گفتند نمیشه همینجوری نامه داد. وقتی بری بیمارستان اونجا دلیل پزشکیتو بررسی میکنند و ایراد میگیرن 🥲

2706