2733
2739
عنوان

مامانا⚘

| مشاهده متن کامل بحث + 4509 بازدید | 81 پست
خا بریمم

سلام نازنین جان خوبین؟ ببخشید اینجا پیام میدم🤦‍♀️

دو شبه بی خوابی گرفتم و تاپیکای قبلیتون که مربوط به کتابخوانی بود رو خوندم و کلی کتاب انتخاب کردم که بگیرم. البته قبلا هم استفاده کرده بودم و کتابایی مثل بادام، خاطرات یک آدمکش، دیر درخت نارنج و .... رو اولین بار تو تاپیکای شما آشنا شدم و خوندم.

خواستم بگم خیلیی خوشحالم از وجود آدمای کتابخوانی مثل شما تو سایت. انشالله صد برابر این حال خوب و انرژی خوبی که منتقل میکنین تو زندگی به شما و خانوادتون برگرده❤❤❤ هم اینکه باز تاپیک جدید کتابخوانی بزنین لطفا و منم تگ کن بی زحمت🤦‍♀️❤

سلام نازنین جان خوبین؟ ببخشید اینجا پیام میدم🤦‍♀️ دو شبه بی خوابی گرفتم و تاپیکای قبلیتون که مربوط ...

سلام عزیزم خوشحالم ک تاپیکام براتون مفید بوده😘

و باعث افتخاره ک راضی بودین عزیزم😘😘

چشم حتما دوباره تاپیک کتاب زدم منشنتون میکنم ❤❤

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نازنین من خیلی حس خوبی بهت دارم تاپیکای کتابتو همیشه دنبال میکنم خیلی دوست دارم ببینمت میشه عکس بذا ...

سلام عزیزم خوشحالم ک از تاپیکام راضی بودی خوشگلم 

من عکس کامل تو سایت نذاشتم ولی ی تیکه قبلا گذاشتم تو ی تاپیک اکه میخوای همونو بزارم😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عزیزم معلومه خیلی نازی خدا حفظت کنه هم خودتو هم پسر گلتو ❤️😘

عزیزم خودا خوشگلی منم مثل خودت میبینی قشنگم🥰😍

تنت سلامت باشه همچنین😘

2738

@دختر_گرانبها    

داری چیکار میکنی عشقم؟؟😂❤

@دختر_گرانبها     داری چیکار میکنی عشقم؟؟😂❤

😂😂😂

اوپرا به این حرکات من عادت داره 😂

من فقط شماها را سرچ میکنم ببینم کجا نظر دارین میام اون تاپیکا را میخونم .

صرفه جویی در وقت و ...

@خربوریدان    

اوپرا جان نازنین چند تا لایک من را امروز دیده .بگو بهش که چه کردم با شما 😂😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
😂😂😂 اوپرا به این حرکات من عادت داره 😂 من فقط شماها را سرچ میکنم ببینم کجا نظر دارین میام اون ت ...

😃😃😃😃😃😃😃

عادت نداره

گرانبها وقتش هم مثل خودشه گرانبهاست

و به لطف مهارتش مو از ماست بیرون میکشه 

و بلده کامنت یابی کنه 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
😃😃😃😃😃😃😃 عادت نداره گرانبها وقتش هم مثل خودشه گرانبهاست و به لطف مهارتش مو از ماست بیرون می ...

😂😂🤝

اختیار دارید .

جاهایی را دوست دارم برم که شما کامنت گذاشتین .چون نظرات تون با ارزشه و مهمه برام 🤩🤩

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
😂😂🤝 اختیار دارید . جاهایی را دوست دارم برم که شما کامنت گذاشتین .چون نظرات تون با ارزشه و مهمه ...

همیشه لطف داری لپوی من 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
همیشه لطف داری لپوی من 

😍😍😍🙏🙏🙏😘

😂😂😂 اوپرا به این حرکات من عادت داره 😂 من فقط شماها را سرچ میکنم ببینم کجا نظر دارین میام اون ت ...

عزیزممم😍😍😍

نه من خوشحال میشمم لایکاتو میبینممم مخصوصا رگباری باشه😂

2706