2737
2734
عنوان

مامانا⚘

4495 بازدید | 81 پست

کسی مهدکودک خوب میشناسه بهم معرفی کنه؟منطقه ۳ باشه حتما 

خودم چندتارو میشناسم فقط نمیدونم خوبن یا نه 

و اینکه نمیخوام بچه رو اونجا بزارم برگردم

میخوام پیشش بمونم تا با بقیه بچه ها وقت بگذرونه و بازی کنه و برش گردونم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

فکر نکنم مهدکودکی اجازه بده خودتون بشینید چون بقیه بچه ها هم بهانه مادرشون رو میگیرن .

اگر این مدلی میخواید ساعتی ببریدش خانه بازی

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
فکر نکنم مهدکودکی اجازه بده خودتون بشینید چون بقیه بچه ها هم بهانه مادرشون رو میگیرن . اگر این مدلی ...

چون هنوز ۲ سالشه میخوام خودمم کنارش باشم

هم بازی کنه هم نقاشی و شعر و زبان و ... آموزش داشته باشه...

اصلا هیچجوری راه نداره خودم بشینم؟

حالا کنار خودشم نشد بیرون باشم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون هنوز ۲ سالشه میخوام خودمم کنارش باشم هم بازی کنه هم نقاشی و شعر و زبان و ... آموزش داشته باشه.. ...

اخی خیلی کوچولو هست که 😍 

ببین من نظر شخصیمو میگم به هر حال شما خوبی بچه تو میخوای قطعا . همه مون میخوایم 😊

الان سنی هست که بچه شما باید غرق در بازی و راحتی فکری باشه . این سن برای یه جا نشستن و اموزش دیدن نیست .حتی سن جدایی از مادر هم نیست .خیلی از بچه ها حتی تحمل این که شما بیرون بشینی خودش تنها بره توی جمع هم ندارن .   به نظرم خونه نگهش دار تا همون پیش دبستانی  ولی این چند سال محیط رو غنی کن . مثلا کارتونای انگلیسی براش بذار ولی نه طولانی تلویزیون و گوشی و اینا مخربه برای هوش بچه . باید به اندازه باشه . براش انواع وسایل بخر رنگ انگشتی ابرنگ مداد شمعی مداد رنگی ببرش گل بازی کنه وقتی میری پارک بذار به گل و چمن و درخت دست بزنه و ازاد باشه . از سه سال و نیم اینا کتابای نقاشی و حل کردنی هست بده حل کنه . خمیر بازی مهره نخ کردن خیلی کارا میتونی انجام بدی توی نت سرچ کن بازی برای تقویت دست ورزی کلی چیزای جالب و راحت میاد. اینجوری وقتی رسید پیش دبستان یه بچه با هوش قوی هست که همون موقع همه چیزو یاد میگیره و قوی و اماده میره کلاس اول و بالاتر

2728
اخی خیلی کوچولو هست که 😍  ببین من نظر شخصیمو میگم به هر حال شما خوبی بچه تو میخوای قطعا . همه ...

عزیزممم🥰ممنونم از راهنماییت گلم...

در طول روز خودم باهاش بازی میکنم بیرون میریم کتاب قصه براش میخونم البته با نقاشیاش...

انواع اسباب بازی های فکری و...

ولی بازم احساس میکنم دوست داره با بقیه بچه هام بازی کنه و منو باباش براش کم هستیم😅

فکرم رفت سمت مهدکودک

نمیذارن پیش بچه‌ بمونی

آره گفتن...فکر کردم شاید بشه تو راهرو منتظر بموونم

چون هنوز کوچبکه و کامل نمیتونه اتفاقات روزشو برام تعریف کنم اعتماد نمیکنم تنها باشه

عزیزممم🥰ممنونم از راهنماییت گلم... در طول روز خودم باهاش بازی میکنم بیرون میریم کتاب قصه براش میخو ...

اره خوب اتفاقا برای تعامل اجتماعیش هم عالیه . ببرش خانه بازی خیلی انتخاب خوبیه برای این سنش

2740
اره خوب اتفاقا برای تعامل اجتماعیش هم عالیه . ببرش خانه بازی خیلی انتخاب خوبیه برای این سنش

جایی رو میشناسین شما

تهران

جایی رو میشناسین شما تهران

نه من شیرازیم 😁

ولی توی باغ کتاب یه شهر بازی هست فکر بازیا . جای جالبیه . کارای مختلف میکنن بچه ها . البته برای سه تا شش سال کارای بیشتری میشه کرد دوسال شاید هنوز کوچولو باشه واسه اونجا یه خانه بازی محلی هم نزدیکای خودتون پیدا کنی براش خوبه

نه من شیرازیم 😁 ولی توی باغ کتاب یه شهر بازی هست فکر بازیا . جای جالبیه . کارای مختلف میکنن بچه ها ...

😘😘

آره منطقه خودمون دنبال یجای خوبم ک بتونه راحت بازی کنه

مهد کودک فکر نکنم حضور مادر مجاز باشه خانه ی بازی،کارگاه مادر و کودک میتونن گزینه های مناسبی باش ...

جایی رو میشناسین ک خوب باشه عزیزم

تهران

سلام نازنین جان میشه کمکم کنی.. من انتخاب رشته دارم میخواستم میدیرت مالی انتخاب کنم.. ولی خیلیا میگن تهش بیکاریه و خیلی میترسم نتونم کار پیدا کنم... میگن حسابداری باز بهتره.. میخواستم از تو که این رشته رو خوندی نظرتونو بپرسم

2706