2752
2739
عنوان

دلم شکست از تمام تحقیرایی که شدم 🙁

234 بازدید | 16 پست

سلام من ی دختر ۲۲ ساله هستم . از وقتی یادم میاد توی مدرسه دوستام بخاطر اضافه وزنم مسخرم کردن و همینطور بیرون یا بین بچه های فامیل . من همیشه از خودم متنفر بودم و میخواستم یه آدم دیگه باشم . تا الان که بزرگتر شدم و رژیم گرفتم حتی وزن هم کم کردم ولی خب هنوز هم کمی تپل هستم و همیشه با همین موضوع درگیرم و هنوزم بنظرم یک آدم زشت و بی ارزشم و خودم و دوست ندارم شاید چون اعتماد بنفسی ندارم دیگه . 

امروز رفته بودم یه فروشگاه و صاحب فروشگاه مدام با تلفن حرف میزد و اصلا جواب نمی‌داد من هم منتظر بودم قیمت ی وسیله رو بگه ، دیگه حوصلم سر رفت داشتم میومدم بیرون که یکی از کارکنان فروشگاه گفت چیشد من فقط گفتم ممنون ایشون مشغولن ، یهو پشت سرم صاحب فروشگاه گفت شما باید از چربی های دورتون کم کنین 😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انقدر ناراحت شدم ولی حتی برنگشتم و مستقیم اومدم بیرون . من خیلی این حرفا رو شنیدم از مدرسه تا مهمونی و حتی دانشگاه....

اما خیلی دلم شکست چون من یک دختر ۲۲ سالم که مثل همه دخترای دیگه دلم میخواد حداقل برای یک نفر جذاب باشم اما همیشه یا نادیده گرفته میشم یا اینجوری مورد تمسخر 

واااااا 

چقدر مردک بیشعور بوده خب تو منتظر بودی اون ج نداده عوض عذر خواهی؟ 

نرفتی سرشو بکنی تو کونش؟ 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
۱۶۰ هستم تازه خودمو رسوندم به ۷۰ 😥 قبلاً ۹۲ بودم

منم مثل توام 160 قد الان 75شدم 

من 13 سال کیلو کم کنم بدنم توپر و خوب میشه ولی نمیتونم 

تازگیا چاق شدم 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)