2733
2739
عنوان

انتخاب رشته

112 بازدید | 18 پست

عزیزانی ک پیرا پزشکی خوندید بین پرستاری و دامپزشکی ازاد و بهداشت عمومی دولتی کدوم از بابت اینده کاری بهتره؟ فرهنگیان هم هست .شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید😢

من کی ام؟! شبنمی در دریای بی پایان تو💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا هیچکس با بهداشت مواقق نیست ب نظرتون؟

تو یسری رشته ها اگر میخوای به جایگاه خوب برسی باید خودت رو از بقیه متمایز کنی و واقعا درس بخونی نه اینکه صرفا دانشجو باشی

بهداشت هم اگر تا دکترا ادامه بدی فرصت های خوبی سراغت میاد ولی اگر فکر استخدام و امنیت شغلی و حقوق ثابت هرچند کم هستی سمتش نرو چون یکمی اشباعه

2740

سلام و احترام وقت بخیر 

همه این رشته ها یکسری شرایط دارند ...

مهم هدف شماس و خواستتون از آینده پس طبق ملاک هاتون اولویت بندی کنید 

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!
تو یسری رشته ها اگر میخوای به جایگاه خوب برسی باید خودت رو از بقیه متمایز کنی و واقعا درس بخونی نه ا ...

کاملا درسته. ن اتفاقا بحث ادامه تحصیل و حتی مهاجرت برام خیلی  مهمه، من  صرفا میخوام امسال ی رشته ای انتخاب کنم تا سال بعد. واسه همین ترجیح میدم ی رشته دولتی برم.برای مهاجرتم بهداشت هم تمیزه هم راحت میشه اپلای کرد باهاش. 

سلام و احترام وقت بخیر  همه این رشته ها یکسری شرایط دارند ... مهم هدف شماس و خواستتون از آیند ...

شما دانشجوی دندان هستید؟ میتونم چند سوال بپرسم ازتون خصوصی؟

شما دانشجوی دندان هستید؟ میتونم چند سوال بپرسم ازتون خصوصی؟

بله عزیزم حتما 

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!
بهتون درخواست دادم

پناه عزیزم فکر میکنم سایت کمی مشکل داره درخواستتون برام نیومد 

اگر سوالی هست همینجا در خدمتتون هستم 

2706