2733
2734
عنوان

بچم نه ماهشه باردارم،اونایی که مثل من بودن بیان بگن چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 30 پست
برات صلوات فرستادم به مرادت برسی.من با تنبلی شدید و یکبار رابطه باردارشدم هنوزم باورم نشده

ای جان ....خدا تلافی همه سختی هایی ک کشیدی را برات داره جبران میکنه .ممنونم مهربون .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله سالم دنیا بیاد بچت 

مرسی عشقم برام دعاکن

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
ای جان ....خدا تلافی همه سختی هایی ک کشیدی را برات داره جبران میکنه .ممنونم مهربون .

اره انگاری

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
2742
اره 

این فکرخوبیه 

خب اگه پی پی کرد چطور بشورمش

2740
تو حموم وایسونش با افتابه روش ابگیر انشالله که هیچی نمیشه و دوتا گل هات صحیح سالم میمونن

انشاالله دعاکن برام

سلام عزیزم میشه بگی شما اخرش شیشه شیر برا بچه اولت چی خریدی ؟ منم درگیر انتخاب نوع شیشه شیرم نمیدونم ...

سلام من اونت گرفتم خیلی هم راضیم عالیه

اسی ۵ تا بچه از دست دادی تو شکمت  از بین رفتن ؟یا محض به دنیا اومدن

انشالله خدا خیر بیارع به زندگیت

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
2706