2733
2739
عنوان

پسرم گلو درد خیلی شدید داره.....

178 بازدید | 14 پست

سلام دارو انتی بیوتیک و کلد استاب داره استفاده میکنه اماگلودردش خیلی شدیده خیلی اذیتش میکنه....چیکارکنم؟کسانی که تجربه داشتن لطفا؟پسرم11ساله شه

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند

اگه دارویی هم برای گرفتگی و آبریزش بینی میشناسید که زود اثر میکنه لطفا بگید

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوروناس آنتی بیوتیک فایده نداره ببرش دکتر 

مگه داریم هنوززز  

2728

دارویی میخوام که درحد معجزه باشه...چون باید روبراه بشه تافردا که سفرداریم

2740
دارویی میخوام که درحد معجزه باشه...چون باید روبراه بشه تافردا که سفرداریم

سلام پسرتون بهتر شد ؟ وسر من هم از دیروز گلو درد شدید و آبریزش بینی شدید داره ماهم فردا عازم سفریم 😅 بی زحمت بگو چیکار کردی بهتر شد

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

شربت باریج بنفشه

۹۲کیلو(زمستون۱۴۰۱)...۹۰کیلو(۲۱فروردین۱۴۰۲)...۸۴کیلو(۱۴۰۲/۲/۱۴).....هدف اینده در عرض ۳ هفته تا یک ماه:وزنِ زیر ۸۰ کیلو......تونستممم💪🫀۷۹/۹۰۰(۴خرداد۱۴۰۲) ...۷۸ کیلو در ۳۱ خرداد...هدف بعدی رسیدن به وزن ۷۵ کیلو در ۳۱تیر(ورزش از نیمه دوم ماه)جااانن بهش رسیدددمممم۷۵کیلووو😍😍😍

زمان کرونا من ریه م درگیر شده بود و بیمارستانا خالی نبودن دکتر دوتا شربت باریج اویشن و باریج بنفشه داد ک تونستم تا یک روز زنده بمونم تا تخت خالی شه برای من ک مثل معجزه بود جونمو نجات داد 

باریج بنفشه برا گلو خوبه 

۹۲کیلو(زمستون۱۴۰۱)...۹۰کیلو(۲۱فروردین۱۴۰۲)...۸۴کیلو(۱۴۰۲/۲/۱۴).....هدف اینده در عرض ۳ هفته تا یک ماه:وزنِ زیر ۸۰ کیلو......تونستممم💪🫀۷۹/۹۰۰(۴خرداد۱۴۰۲) ...۷۸ کیلو در ۳۱ خرداد...هدف بعدی رسیدن به وزن ۷۵ کیلو در ۳۱تیر(ورزش از نیمه دوم ماه)جااانن بهش رسیدددمممم۷۵کیلووو😍😍😍
زمان کرونا من ریه م درگیر شده بود و بیمارستانا خالی نبودن دکتر دوتا شربت باریج اویشن و باریج بنفشه د ...

بنفشه عالیه.منم زمستون گلوم گرفته بود و سرفه شدید.واقعا شربت بنفشه معجزه کرد

بنفشه عالیه.منم زمستون گلوم گرفته بود و سرفه شدید.واقعا شربت بنفشه معجزه کرد

اره واقعا معجره س توی یه روز نهایت دو روز خوب میشه گلو