2737
2739
عنوان

مامان های تیر 96

| مشاهده متن کامل بحث + 133277 بازدید | 20698 پست
سلاممم من مربای تب دارممم

سلام مربا برو دکتر دخترم😒

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم

مربا طاها راه میره؟

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مربا طاها راه میره؟

۱۵ تا ۲۰ قدم میره عزیزم 

بچه هاروهم ببینه پشت سرشون میره جو میگیرش😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها خدایی مگه خودمون چی کم داریم پاشدین اومدین تاپیک غریبه ها

بعدشم این با اون چه فرقی کرد

گفتیم بریم یه جا که وقتی اومد توی اخرین تاپیکا جذابیت نداشته باشه کسی نیاد توش

الان این با اون چه فرقی کرد اخه

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2731

نمیدونم فقط اینجا عنوانش معلومه

اونجا باردار میومدن تو و موندگار میشدن😂

شیوا منو موترکوندنی کردی🤣🤣🤣🤣🤣

چی 😂😂😂نفهمیدم

2740
ولی مینا اونجا هم مال گلابتون بودا 

😂😂😂

ولی مینا اونجا هم مال گلابتون بودا 

گلابتون از خودمون بود بابا

روزگاری باهاش خاطره داشتیم

از اول تاپیک من و لیدی بودیم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020