2733
2734
عنوان

حاجت دارا بیایین براتون امن یجیب بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 89 بازدید | 23 پست
من خوندم شما هم بخونید لطفاً 

اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء، اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء، اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🤲

لطف کردین عزیزم منم امن یجیب خوندم ان شاالله هر حاجتی دارین برآورده بشه🤲

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
برا منم دعا کن ایشاالله خدا مادرتو شفا بده

ممنون عزیزم ان شاالله هر حاجتی دارین بهش برسین🤲

اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء، اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء، اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذادَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🤲

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

عزیزم منو دعا کن که بهش برسم😞که دوسم داشته باشه کار خوب پیدا کنم

اگه اینو دیدی یه صلوات برای خوشبختیم و موفقیتم بفرست اگه فرستادی بگو تا منم سر نماز دعات کنم❤️   ۱۴۰۲/۵/۲5خدایاشکرت  خدا بهم یکی از شیرین ترین آرز هامو داد :) و اما همیشگی نبود.  تو رو از خدا طلب کردم اگه قسمتم نیستی حکمتشو شکر🙂 اگر دلتنگی و غمگین  خوشحال میشم منو قابل بدونی برای آرامشت ( یس ) بخونم و شما برای ارامشم دعا کنی 💙