2733
2734

بچه ها من ۵ سال دور بودم از درس خیلی کم از ۱۰و۱۱ یادمه...۵ شهریور امتحان زبان دارم چی بخونم معلمم نداشتم غیر حضوریم...گرامر کار کنم و تمام لغت های کتاب رو یاد داشته باشم بسه؟؟ مثلا ریدینگ ممکنه خارج از این لغت ها بیاد؟؟ املا کلمه ها رو هم حتما باید یاد بگیرم؟ چی بخونم ۱۰ بشم؟؟

قواعد نوشتن یه متن رو هم باید بدونی

لغات و گرامر

و شنیداری هم باید تمرین کنی

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شنیداری خارج از کتابه؟؟ قواعد نوشتن همون رایتینگه؟؟

اره خارج از کتابه

مثلا یه موضوع میدن باید راجبش متن بنویسی

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
2742
آهان همون لغاته کتابو بلد باشم میشه متن بنویسم براش؟؟ 

دایره لغاتت باید بالا باشه

تمرین هم باید بکنی حتما

2738
تو گوگل سرچ کن تدریس استادا برات میاد خط یه خط کتاب کتایو کامل یاد بگیر لغتاشو در بیار بخون گرامر را ...

مرسی از راهنماییت عزیزم امیدوارم تا ۵ بتونم خودمو به ۱۰ برسونم