2737
2734

بچه ها ما مدت آشناییمون خیلی کوتاه بوده یک ماه بیشتر نیست توی این یه ماه بغل و بوس البته لب رو لب نداشتیم بعد ایشون رفتن شهر خودشون که قرار بود وقتی برگردن من برم خونه شون تنها الان نظرم عوض شده با اینکه چند بار به خاطر گریه کرده و اینجور که بهترش می یاد خیلی دوسم داره ولی شبی که زنگ زد بهم گفتم نه اونم خیلی ناراحت شد فکر کرد اولش دارم شوخی می کنم 

ولی ناراحت شد گفت حالا که خونه نمی یای منم قبلا گفتم تو ماشین راحت نیستم پس بیرون هم نمیریم فقط تلفنی حرف میزنیم بعد هم گفت کار داره و خداحافظی کرد و رفت 

من خودم بی نهایت دوسش دارم😭البته اینم بگم دوست پسرانه نامزد نیستیم و هنوز به مامانم نگفتم اینجوری گفتم که تاپیک ام نترکه. همش هم میگفت تو برو دیش همونی که پرت کرده از این حرف ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب کردی

رو بدی بدبختیاااا

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خودخورم  ، نه کَس دهم  ؛ گَنده کنم به صگ دهم   نه نه خودم میخورم    کتاااااابببب خوب پیشنهاد بده ، تیکرهدفه 

افکار شومی تو سرشه

برای کسی که میفهمدهیچ توضیحی لازم نیست وبرای کسی که نمیفهمدهر توضیحی اضافه است...آنانکه میفهمندعذاب میکِشندوآنانکه نمیفهمندعذاب می دهند...مهم نیست چه "مدرکی" دارید..مهم این است که چه "درکی" دارید...کلماتی که از دهانِ شما بیرون می آیدویترینِ فروشگاهِ شعورِ شماست..پسوای بر جمعی که لب رابی تامل وا کنند چرا که کم داشتن و زیاد گفتن مانند نداشتن و زیادخرج کردن است!پس نگذارید زبانِ شمااز افکارتان جلو بزند
2738