2733
2739
عنوان

شربت زغال اخته

131 بازدید | 17 پست

خانمای مدرن اگه عصبانی نمیشن و نمی ریزن سرم

بابد بگم که خسته شدم بس که این سریال از بدی ازدواج میگه و ازدواج رو یه حادثه وحشتناک توصیف میکنه که جوون ها بترسن.  

کاش یه سریال هم از روزمرگی دختری میگفتن که دوست پسر داشته  از ابتدا تا به الان،از شرایط سخت وابستگی و کات کردن و … اون دیگه ناراحت نمیشه؟اون وابستگی عاطفی نداره؟دوست پسرش سرش داد نمیزنه؟دوست پسرش پشتشو خالی نمیکنه؟ 

مخالف های ازدواج لطفا بیاین و نظرتونو بگین

منکه ندیدم اما خیلیا تعریفشو میکنن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخوردم تاحالا

ترشه؟

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2731

کجا از بدیهای ازدواج گفته؟؟؟

دقیقاً اشاره به انتخاب اشتباه و تفاوت اعتقاد و فرهنگ کرده

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740
منکه ندیدم اما خیلیا تعریفشو میکنن

خلاصشو م بهت میگم:

دخترا زنهاااااار ازدواج نکنین که حتی اگه شوهرتون پولدارترین خوش تیپ ترین عااااشق ترین هم باشه و از شدت دوست داشتنتون شما رو بپرسته،بازم از ازدواج پشیمون میشین

اره اون که بله ولی ازدواج رو هم داره خراب میکنه تو ذهن جوونا

اتفاقا داره میگ آدم درستی انتخاب کنید ب حرف بزرگترتون گوش کنید 

عشق و عاشقی رو کنار بزارید و منطقی فکر کنید 

داره ی خانواده رو نشون میده ک پسرشون با دوست دختر حاملش میاد قبولش میکنن ولی تا دخترشون میخواد ی کاری انجام بده فوری میگن شوهرش بدیم بره اجازه کاری بهش نمیدن 

در کل خوبه بنظرم 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
چی بگم؟من اینجوری برداشت کردم که میگه اگه ازدواج نکرده بودن دختره شادتر بود

حالا با یه دید دیگه نگاه کن، که مثلاً میگه اگه دختره با یکی شبیه خودش و خانواده‌ش ازدواج کرده بود شادتر بود

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اتفاقا داره میگ آدم درستی انتخاب کنید ب حرف بزرگترتون گوش کنید  عشق و عاشقی رو کنار بزارید و م ...

خب همین یه دروغ بزرگ بود که راضی به ازدواج با این دختره شدن بعید نیست بنظرتون؟

حالا با یه دید دیگه نگاه کن، که مثلاً میگه اگه دختره با یکی شبیه خودش و خانواده‌ش ازدواج کرده بود شا ...

اگه پسری با دید خودش جای فاتح بود،احتمالا راضی به ازدواج نمیشد و میخواست مجرد بمونه و عشق و‌حال کنه

2706