2733
2739
عنوان

از چه دعایی حاجت گرفتین؟

178 بازدید | 20 پست

برای کسی که رفته چه دعایی چه سوره ای خوبه طرف برگرده؟🙂

کاربری واگذار شده دوستان عزیز کاربری قبل به من هیچ ربطی نداره من کاربری قبلیم کاربریم تعلیق شد این کاربری رو گرفتم.
بگو پدرمادرم رفتن سفر بیا خونمون صحبت کنیم ۵ دقه بعد جلو در خونتونه😂

نه عزیزم این نمیشهههه😕😂

کاربری واگذار شده دوستان عزیز کاربری قبل به من هیچ ربطی نداره من کاربری قبلیم کاربریم تعلیق شد این کاربری رو گرفتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جانم دلیل جدایی‌تون چی بوده ؟ و الان چقدره ک کات هستید؟بلاکت کرده یا نه؟

میشه لطفا برای شفاوسلامتی مامانم خیلی حالش بده😭 😭و برگشت عشقم که باهاش ازدواج کنم اول اسمشm هست ۳حمد بخوونی مرررسی😍😘😍😘😍
2742
سلام جانم دلیل جدایی‌تون چی بوده ؟ و الان چقدره ک کات هستید؟بلاکت کرده یا نه؟

دلیلشو نمیتونم بگم

بعد یه مدت طولانی دوباره دلبستم به یکی ولی دعوامون شد

چند روزه خیر بلاک نکردیم

برا این موضوع نمیدونم ، ولی درکل توسل به ائمه و شهدا ، 30 هزار استغفار ، نماز حاجت که تو ادعیه ها بود ، دعای توسل ، یستشیر ، صلوات ، زیارت عاشورا هدیه به شهید نوید صفری و خیلی چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم

آن شاالله بر میگرده و حاجت روا میشی

برا این موضوع نمیدونم ، ولی درکل توسل به ائمه و شهدا ، 30 هزار استغفار ، نماز حاجت که تو ادعیه ها بو ...

مرسییی❤️

2740
دلیلشو نمیتونم بگم بعد یه مدت طولانی دوباره دلبستم به یکی ولی دعوامون شد خیر بلاک نکردیم

همین ک بلاک نکرده یعنی خواسته ک باشی

استوری هات میبینه؟سعی کن استوری شاد بذاری از خودت

استوری های اون چ سبکی هست از بعد جدایی؟؟

اگر دلیل جدایی این بوده ک اون ازت خواسته‌ای داشته ک عرف نبوده و قبول نکردی ولش کن برو تا زمانی ک خودش برگرده و خودت رو بخواد

میشه لطفا برای شفاوسلامتی مامانم خیلی حالش بده😭 😭و برگشت عشقم که باهاش ازدواج کنم اول اسمشm هست ۳حمد بخوونی مرررسی😍😘😍😘😍
برنمیگرده منتظر نباش

دورت بگردم من شکست بدی خوردم

بعد یه مدت ریسک کردمو دل بستم الان از فکرم بیرون نمیره فقط میخوامش🙂💔

همین ک بلاک نکرده یعنی خواسته ک باشی استوری هات میبینه؟سعی کن استوری شاد بذاری از خودت استوری های ...

دقیقا دلیل همین بوده

آستوریای خودش کاریه

دورت بگردم من شکست بدی خوردم بعد یه مدت ریسک کردمو دل بستم الان از فکرم بیرون نمیره فقط میخوامش🙂💔

منم همینم بعد ی مدت طولانی شاید چهار پنج سال با هیچکسی نبودم بخاطر اینکه تو رابطه قبلی شکست خوردم

به یکی دل بستم و عاشقش شدم

ولی گذاشت رفت

انقد حالم خراب شده ک

الان دوماهه از خونه بیرون نمیرم

2706