2733
2734
عنوان

قطع کردن قرص آلپرازوم

291 بازدید | 27 پست

سلام خانوما من بدلیل افسردگی شدید و مشکلات بیخوابی با تجویز دکتر مجبور به خوردن این قرص شدم قبل استفاده از اون ۶ شبانه روز نتونستم لحظه ای بخوابم تا اینکه دکتر گفت شبا این قرص رو بخور ولی الان هی دوز قرصم رفته بالا واگه شبی نخورم یا کمتر بخورم اصلا نمیتونم بخوابم و حالم خیلی خراب میشه ولی واقعا نگرانم از اینکه همش دوز قرصم بیشتر میشه دوست دارم بزارمش کنار لطفا اگه استفاده می‌کردید ترک کردید راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاتنر سابقم استفاده میکرد و من خیلی آسیب دیدم ،به مرور کم کن ،اصلا یهو قطع نکن خطرناکه ،پاتنر سابقم رفت دکتر روانپزشک جایگزین بهش قرصای دیگه داد ترانکوپین هم توش بود و همینطور لاموتیژن ،برو دکتر کم کم قطع کنه ،دوستم یکبارم اوردوز کرد رسوندمش بیمارستان ،مراقب باش که خیلی شدید تداخل دارویی داره با قرصای دیگه 

2728

منم یه مدت مصرف کردم واسه بی خوابی و استرسی که داشتم 

هرشب قبل خواب نصفش رو می‌خوردم تا دوسه ماه 

بعد اون وابستگی مو بهش کم کردم 

الانم بعضی شبا که خوابم نمیبره یه نصف فقط میخورم

تا خدا هست پریشان نشود خاطر من! 🕊️⁩🌿
از نخوابیدن که بهتره 

میدونم خیییییلی بهتر اما من دوتا بچه دارم واقعا دارم اذیت میشم سر زایمان دومی این بلا سرم اومد از اون به بعد نمیتونستم حتی یه لحظه بخوابم تا دکتر اینو داد ولی هی باید دوزشو زیاد کنم مگرنه اثر نمیزاره

2740
منم یه مدت مصرف کردم واسه بی خوابی و استرسی که داشتم  هرشب قبل خواب نصفش رو می‌خوردم تا دوسه م ...

من الان ۴،۵ تا باید بخورم تازه اگه خوابم ببره واقعا وحشتناک ....موندم چجوری ترک کنم شما چجوری کمش کردی واینکه بیخوابی داشتی موقع ترک؟

سعی کن با یک چهارم کم کنی ودر کنارش شب دمنوش ۷ گیاه بهار نارنج اسا قدوس .سنبولتی..گل گاوزبان و....با ...

سعی کردم متاسفانه نشد خیلی خوابم میاد ولی خوابم نمیبره شما تجربه داشتی؟

پاتنر سابقم استفاده میکرد و من خیلی آسیب دیدم ،به مرور کم کن ،اصلا یهو قطع نکن خطرناکه ،پاتنر سابقم ...

ممنون از راهنماییت دکتر دکتر به من یه قرص جایگزین داد اما اصلا نتونستم باهاش بخوابم لطفا برام دعا کن خیلی سخته

ممنون از راهنماییت دکتر دکتر به من یه قرص جایگزین داد اما اصلا نتونستم باهاش بخوابم لطفا برام دعا کن ...

میدونم عزیزم منم چندسال درگیرش بودم به واسطه دوستم ،یواشکی میخورد ،ایشالا بتونی زودتر ترکش کنی

من الان ۴،۵ تا باید بخورم تازه اگه خوابم ببره واقعا وحشتناک ....موندم چجوری ترک کنم شما چجوری کمش کر ...

عزیزم خیلی زیاده چهار پنج تا سعی کن کمش کنی عوارض داره،منم به سختی تونستم ترکش کنم 

توی روز سعی میکردم که فعالیتم زیاد باشه که شبا خسته بشم خوابم بگیره که دیگه نیازی به قرص نداشته باشم 

بعدشم که کمش کردم یه شب درمیون و هفته ای دوبار مصرف کردم ولی توی همین شبا بی خوابی هم داشتم که دیگه کم کم عادت قرص خوردن از سرم افتاد

تا خدا هست پریشان نشود خاطر من! 🕊️⁩🌿
2706