2737
2734
عنوان

لطفا بگین چکار کنم؟

40 بازدید | 4 پست

به دلایلی دیگه اخر خط رسیدم نمیخوام دیگه با شوهرم زندگی کنم ازش بیزارم خانوادمم پشتم نیستن میگن برو زندگی کن چکار کنم دوتا بچه دارم نمیتونم از اونا هم دل بکنم ولی به هیچ صراطی نمیخوام شوهرمو چکار کنم؟از طلاق گرفتن میترسم از مراحلش ابروی ادم میره میخوام بی سرو صدا تو ارامش دوتا بچمو بزرگ کنم به دور از همه حتی خانواده خودم کسی هست مثل من باشه؟چکار میکنی یا چکار کردی؟

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

تنها کاری که می تونی بکنی اینکه تو خونه ازش طلاق عاطفی بگیری

کاری به کارش نداشته باش و باهاش هم صحبت نشو با بچه هات زندگیتو کن

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃

چرا کسی نیست شما هم حوصله منو ندارین؟ پس دردمو به کی بگم ؟کاش میتونستم خودکشی کنم کاش گناه نبود

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها کاری که می تونی بکنی اینکه تو خونه ازش طلاق عاطفی بگیری کاری به کارش نداشته باش و باهاش هم صحب ...

یعنی چی؟ مگه میتونم میوفته به جونم کتکم میزنه

2728
تنها کاری که می تونی بکنی اینکه تو خونه ازش طلاق عاطفی بگیری کاری به کارش نداشته باش و باهاش هم صحب ...

اون میگه هر غلطی کردم کردم تو باید به روم بخندی اون ولم نمیکنه اون عذابم میده با زنای دیگه مقایسم میکنه