2733
2734

اره میام نی نی سایت شبا میگردم شماهارو چک میکنم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینقدر روز انرژیمو میگیرن شب فقط میتونم بیام نی نی سایت چرت بخونم و چرت بگم😁دور از جون شما

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

من میگم بزاشب بچه ها خوابیدن میکنم .

بعد بچه ها ک خوابیدن میگم خستم واقعا یکمم خوابم میاد بزار لش کنم برا خودم فردا ناااموسا جمع میکنم فرداشم هیچ غلطی نمینم

بعد یه افتضاحی ب بار میاد یهو یه صبح تاشب کار میکنم شبش دولا دولا راه میرم

خیلی تباهم😵‍💫

نه والا جرات ندارم تکون بخورم بس که شوهرم خوابش سبکه از کنارش رد شی بیدار شده چه برسه بخوام کار خونه انجام بدم البته خودمم حوصلم نمیکشه 

بعد نومیدی بسی امیدهاست                                                  از پس ظلمت بسی خورشیدهاست
2740

نه چون همسرم  بیرون میخوابه من و پسرم تو اتاق در نتیجه دستشویی هم به زور میتونم برم😅

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

هرشب قبل ازخواب خونه مرتب میشه اشپزخونه تمیز میکنم تحویل فردا صب میدم وواقعا صبح با حال خوب اشپزی میکنم

هربارهی میترکم هی از رو نمیرم بازمیام  یک عدد معتادنی نی سایت♧♧☆♧♧ازسال۸۹ ک پسرم متولدشد تا الان کاربرنی نی سایتم ...۱۰۰بار ترکیدم  دیگه قول میدم حرفای بی ربط نزنم ک منهدم نشم😍😍🤫منودوست داشته باش نی نی یار🤗

کارای سرکارمو آره شبا خیلی وقتا انجام میدم 

خونه فقط جمع کردن اسباب بازی

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
2706