2733
2739

سلام.دوستان یع سوالی دارم من زیر چونم مو زائد  داشت زبر بود ک دهم رفتم لیزر.ژیلت کشیدم واسه اولین بار همیشه خب اصلاح میکردم.لیزر ک کردم ۳ روز بعدش ب طرز غیر طبیعی دوبرابر بیشتر چیزی ک بود ریخت بیزون بیشتر ضخیم در دراز تر .کارم شده گریه.تو خونه ماسک میزنم.گفت تا دوهفته شیو نکن.بعد دو هفته بکن و دوباره یک روز قبل لیزرت شیو کن.میترسم جواب نده و این شیو کردنا بدتر کنه و بمونه.کسی تجربه داشته این طبیعیه؟؟؟دستگاهمم تیتانیوم هس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند روز دیگه میریزن نگران نباش

واقعا؟؟؟دارم دیونه میشم.اخه چرا باید بیشتر چیزی ک بود بیزون بریزه.الان نزددیک ده روزه پامو از خونه بیرون نزاشتم.فقط بغض دارم.صبوری میکنم نگرانیم اینه جواب نده و اینا با همین تعداد مو دیگه بمونه زیر چونم.ب موهای قبل لیزرم قانع شدم  ایکاش نمیرفتم و اونو با اصلاح مرتب بر میداشتم

من با دستگاه تیتانیوم ۵ جلسه لیزر موی زائد چونه انجام دادم جلسه اول بیشتر شد ولی از جلسات بعد از بین ...

واقعا بیشتر شد از شما هم؟؟؟جلسه دوم ریخت .جلسه چندم کمتر میشع؟؟از این حالت داغون در میاد؟؟.

بعد گفت بعد دو هفته شیو کنی اثر بخشی و نتیجش بیشتره .

2740