2733
2739
عنوان

جریان حمام رفتن من ودخترم

1765 بازدید | 51 پست

ساعت۳ بود دخترم اصرار که بریم حمام.همینکه خودمون خیس کردیم ودخترم خودشو کفی کرد منم سرم شامپو زدم یهو برق رفت.من فکرکردم شوهرم اومده وداره مثل همیشه اذیت میکنه برق خاموش میکنه.رفتم زیر آب دیدم وای یخ یخه.دادزدم برقا روشن کن.بروببین پکیج روشنه یانه.اب سرده.دیدم خبری نیست.باهمون آب سرد سرم شستم.درابازکردم صدازدم کسی نبود.گوشی برداشتم زنگ زدم شوهرم که برق رفته وماتوحمومیم.اب سرده.دخترمم ازاون ور گریه که سردمه.خلاصه شوهرم گفت دارم میام خونه.زنگ زدم اداره برق گفت ۱۶ دقیقه دیگه نوبتت میشه وصل بشی اپراتور.دیدم فایده نداره دخترمم گریه میکنه.

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

رفتم بیرون قابلمه برداشتم اب گرم کنم اومدم گاز روشن کنم دیدم وای برق نیست که گاز فندک بزنه روشن بشه.کبریت وفندک نداشتم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من یکبار ساعت ۳ شب رفتم حمام برق رفت ابم یخ دیکه انواع و اقسام فیلم های ترسناک و جن میومد جلو چشمام 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2740

دوباره زنگ زدم شوهرم گفت دارم میام.گفتم لعنتی کجای که نمیرسی.یخ کردیم بچه سر وبدنش کفیه.زنگ زدم اداره برق گفت ۱۸ دقیقه دیگه نوبتت میشه.رفتم توحموم دخترمم بغل کردم گفتم الان بابا میاد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خلاصه بگم که یخ زدیم تا برق اومد اما شوهرم نیومد🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706