2733
2734
عنوان

جریان حمام رفتن من ودخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 51 پست
دوباره زنگ زدم شوهرم گفت دارم میام.گفتم لعنتی کجای که نمیرسی.یخ کردیم بچه سر وبدنش کفیه.زنگ زدم ادار ...

فکر کنم خیلی سرمایی هستین چون هوا اونقدر گرمه که اب سیر در حالت معمولی ولرمه و میشه باهاش دوش گرفت 

کاربری قبلی م تعلیق شده …..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون هوا گرمه اب اصلا خنک یا سزد نیست و خیلی راحت میشه دوش گرفت اومد بیرون 

واسه دخترم نه سرد بود.اب ما خیلی یخه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
خلاصه بگم که یخ زدیم تا برق اومد اما شوهرم نیومد🤣🤣🤣

عزیزم لباسای قبلیتونو میپدشیدین میومدین بیرون...

بعد اینم کبریت و فندک داشتع باش،تجربه شد🤗

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2731
خب صورتشو می شستی هواهم گرمه اینقدراب سرداذیت کننده نیست....

اب واقعا سرد بود.دخترم تحمل نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
فکر کنم خیلی سرمایی هستین چون هوا اونقدر گرمه که اب سیر در حالت معمولی ولرمه و میشه باهاش دوش گرفت&n ...

نه اتفاقا گرمایی هستیم ولی اب سرد سرد بود چون پکیج خاموش بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باز زنگ زدم شوهرم بگم که برق اومد عجله نکن عزیزم🤣گفت بخدا دو دقیقه دیگه خونم.ما کلی توحمام بودیم واومدیم بیرون بعدش شوهرم اومد🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اب واقعا سرد بود.دخترم تحمل نمیکنه

میدونم بچه هاسختشونه ولی به هرحال باحرف زدن سرگرمش کن آروم آروم بشورشوبفرستش بیرون...حالاخوبه برق زوداومده برامابره تا۲ساعت دیگه نمیاد....

اینجور مواقع یه لگنی وانی چیزی پر آب کن بچه رو بذار توش آب بازی کنه😂

منم قبل ازدواجم با شوهرم قرار داشتم باهم دوست بودیم رفتم حموم قبلش روغن زیتون زدم به موهام که تقویت بشه یهو آب قطع شد برقم رفت من موندم وسط حموم دو ساعت، بعد که آب اومد بدو بدو حاضر شدم، آنتن گوشیمم رفته بود نه میتونستم زنگ بزنم بهش نه پیامم میرفت با ۴۵ دقه تاخیز رسیدم سر قرار زنگ زدم گفتم عههه پس کجایی؟!! گفت بابا یه ساعت وایستادم نیومدی نگرانت شدم🤣🤣🤣🤣🤣

برام احساس سرما توی این روزای خیلی داغ واقعا عجیبه

خونمون از گرما جهنمه شباته روز کولر گازی روشنه.ولی توحمام سردمون شد.پکیج خاموش شده بود اب یخ یخ میومد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجور مواقع یه لگنی وانی چیزی پر آب کن بچه رو بذار توش آب بازی کنه😂 منم قبل ازدواجم با شوهرم قرار ...

همیشه اب میکنم ایندفعه نکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40