2752
2734
عنوان

کاپ قاعدگی

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 58 پست
راستی جنسشم نسوزه مثلا موقع ضدعفونی کردن اصلا نگران نباش که یادت بره و آب ظرفت بخار شه. من نیم ساعت ...

جدی من شنیدم به ته ظرف بخوره میسوزه و همش بالاسرشم که یوقت به ظرف برخورد نکنه ممنون که گفتین 

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
اره همینننن اسی جواب بده وقتی میخابی خون نمیریزه دوباره داخل رحم😐😐😐😐؟  یا اینکه وقتی میشی ...

جواب دادم گلم نه جایی برای برگشت خون نیست و یه خواب راحتی میکنی  چون دیگه استرس کثیفی لباس زیرتو نداری .

بخدا بعد این همه سال. تازه میتونم راحت موقعه پریودیم بخوابم .

و اینکه اصلا داخل بدن حس نمیشه اصلا یادت میره که پریودی 

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی متاسفانه بعضی ها هنوز در تصور خودشون فکر میکنن پول کاپی که بخرن میره به جیب ما برامون گارد میگیر ...

اخه یه برند خوب ایرانی هست که اونم خیلی معروفه نیازی به تبلیغ منو شما نداره . ما فقط میخوایم به هم نوعمون کمک کنیم همین 

فقط متاهلا میتونن استفاده کنن درسته؟ 

بله گلی 

من خیلی وقته که مرددم برای خریدش .. تصمیم دارم برم دکتر  اگر دکتر زنان اکي بده می خرم

واقعا عالیه. استفاده کنی دیگه سمت پد نمیری 

خواهش میکنم عزیزم . مال من ک نسوخت مارک سیلی کاپ هستش. نمیدونم به جنس و مارک ربط داره یا نه

اها  خیلی خوبه اینجوری که 

فقط وقتی عفونت داری نمیتونی استفاده کنی

چون وقتی عفونت داری ترشحات داخل واژن بیشتر می‌شه و چون ترشحات بیشتر هست کاپ نمی‌تونه داخل واژن کیپ بشه و احتمال اینکه نشتی بده هست

قبل از استفاده از کاپ مطمئن باشید که عفونت ندارید

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
من که خیلی وقت پیشا اینو به خودم هدیه دادم واقعا بعضی مواقعه که درد کمر ندارم اصلا یادم میره پریودم ...

اره واقعا ادم فراموش میکنه .

از خون روی نوار بهداشتی و بوی بدش ادم خلاص میشه 

کلا حس میکنم ممکنه یکهو بیاد بیرون خونریزی جهانی بشه 😂😂😂

وای اصلا اونجوری که فک میکنید نیست 😁

و در اوردنش قلق خاص خودشو داره 

ببخشید میشه بگید مارک کاپ شما چیه  و برای کسی که دو بار سزارین شده چه سايزي خوبه

مارک من لیوا هستش

فک کنم شما چون زایمان طبیعی نداشتید باید همون سایز ۱ رو بخرید . اسم لیوا کاپ رو داخل گوگل سرچ کنید  وارد صفحه اش بشید و فیلمای اموزشیشو ببینید راهنمایی کردن که چجوری هرکس سایزشو تشخیص بده 

سلام گلم

من چند وقته میخوام کاپ بخرم ولی نمیدونم چه سایزی

۲۶سالمه،دوتا زایمان طبیعی داشتم

خونریزی معمولی

سایت لیوا هم با این مشخصات گیج شد و هر دو سایزو پیشنهاد داد😁

میترسم سایز دو بزرگ باشه و یک کوچیک.

شما چه سایزی استفاده میکنید؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
سلام گلم من چند وقته میخوام کاپ بخرم ولی نمیدونم چه سایزی ۲۶سالمه،دوتا زایمان طبیعی داشتم خونریزی ...

سلام گلم 

فک کنم دوتا زایمان طبیعی  باید سایز دو رو بگیرید

من متاهلم ولی بچه ندارم سایز یک گرفتم