2737
2734
عنوان

خونه جدید و نو

391 بازدید | 34 پست

سلام .

خانما ما خونمون رو تونستیم بعد هزار جور قرض و وام عوض کنیم و کمی بزرگتر بخریم له لطف خدا. اما مشکلی که هست یکی از ساکنین میگه اینجا به درد نمیخوره خونه بد ساخته شده قطعی آب زیاده و کلا حرفایی زده که کلا من هنوز نرفته دلزده دارم میشم. اعصابم داغون شده .

شما یه راهکار بهم بدید فکرای بد از ذهنم بره

بدترین خونه ی دنیا با رسیدگی عالی میشه بد به دلت راه نده برای هر مشکلی چاره ای هست

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه هنوز اثاث کشی نکردین خوب دنبال یجا بهتر باشین.از املاکیا کمک بگیرید

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731
2738

اتفاقا ماهم ی خونه اجاره کردیم خیلی قشنگ تر از اینجاس ولی همین حرفای شمارو میزنن که آب نداره و وسایل نامرفپغوب اینا بکار بردن ولی نستاجری اینجوریه که بد بود ی سال بیشتر نیست بلند میشیم

ولی میفهمم ذوق ادم کور میشخ

روز اثاث کشیم همسایه انقدر از مجتمع ما بد گفت همسرم تا دوماه نمیذاشت کارتن وسایل رو باز کنم میگفت به فکر فروش افتادم انقدر بد شنیدم بد دل شدم

خلاصه به هر قیمت بود اومدیم و ساکن شدیم و الان ۳سال میگذره ، حتی حاضر نیستم دنبال خونه بزرگتر بگردم ، خونه کوچکه ولی واقعا توش راحتم