2733
2734

فقط مامان بابای من فکر نکنم کس دیگه ای ببینه😩😩😩😩مغزم درد میگیره 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا از وقتی پسر بزرگم ۳ سالش شد جمع کردیم بعدم بچه دومم‌اومد دیگه ماهواره رو بیخیال شدیم اما دوسداشتم مثه قبل ببینم ماهواره

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
2740
من ازاوناهم بدترم🤣🤣یه مدته پخش نمیشه کلافه ام

😅😅😅بیا خونه ما ببینید منو هم دیوونه کنید 😂😂😂👍👍👍

من فقط فوتبال دوست دارم 

همسرم مثل خانم ها سریال دوست داره🤣🤣🤣🤣عجیب نیست؟؟؟

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
😅😅😅بیا خونه ما ببینید منو هم دیوونه کنید 😂😂😂👍👍👍 من فقط فوتبال دوست دارم  همسرم مثل خ ...

فقط اینجاش که یه خانم فوتبال میبینه ازنظرمن عجیبه خیلی ازخانماآخه فوتبال دوست ندارن من خودمم که یبارم فوتبال نگاه نکردم

دنیام پسرم😘😘
فقط اینجاش که یه خانم فوتبال میبینه ازنظرمن عجیبه خیلی ازخانماآخه فوتبال دوست ندارن من خودمم که یبار ...

پدرم جوون بود همش نگاه میکرد منم عادت کردم و علاقه مند شدم 👍👍😅