2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تهران پایه 8 امسال 20

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
دخترم امسال دهمه .شما کدوم شهر هستین؟

دهم شهریه ش کمتره و شهرستان هم کمتر از تهرانه و اینم بگم‌مثلا بعضی مدارس مشاورای خوبی دارن و به همون نسبت شهریه ی بیشتری میگیرن ما پارسال ۱۸ دادیم در حال که دوستم که ساکن پردیس هست ۸ پرداختی داشت 

منظورتون از فوق برنامه چیه ؟ ما این شهریه رو برای  یکسال پرداخت میکنیم و دیگه شامل همه چیز میش ...

کلاسایی که خود مدرسه میذاره تو روزای پنج شنبه و البته کارسوق ها مثل کارسوق نجوم و زیست-عصب شناسی و اینا. حالا من از سمپادای تهران اطلاع ندارم. شهر من اینجوری بود. و خب احتمالا به خاطر تهران بودن، شهریه انقدر بالاست.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
2706