2733
2734
عنوان

بجه هاتون كجا ميخوابن؟

138 بازدید | 12 پست

كي جداش كردين از خودتون پسر من ١٦ماهس 

با من ميخوابه ميترسم تنهاش بذارم تو اتاقش

تو تخت هم اصلا نميتونيم راحت بخوابيم چون تو تخت كنار مادر نميخوابه ميخواد با من بخوابه رو تخت

واسه همين تو پذيرايي ميخوابيم من و اون

باباش تو اتاقمون رو تخت

چيكار كنيم

خيلي هم با شوهرم خوبيم اين اتفاق باعث شده محبتمون بيشتر از قبل هم بشه😒😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

7 سالشه 

پایین تخت خودمون می‌خوابه 

تا زمانی که خودش بتونه با آرامش جدا بخوابه پیش خودم می‌خوابه ، چند با جداش کردم دچار استرس و اضطراب شد، از نظر متافیزیکی هم خوب نیست کسی تنها بخوابه ، چه برسه بچه باشه

خدایا دوستت دارم 💓💓💓

دخترم دو سال و هشت ماهشه،تو اتاق خودش میخوابه، از اول تو تخت کنار مادر گذاشتم از پنج ماهم تو اتاق خودش خوابید تو تخت حفاظ دار عروسک مورد علاقش پیششه و شب خواب روشن میکنم حتما، راحت میخوابه، نه و نیم میخوابه تا فردا صبح ساعت نه ده، بدون گریهه یا بیداری، از کوچیکی جدا کنی راحته خودمو شوهرمم پیش هم میخوابیم، از نظر مستقل بودن بوه مستقل تر میشه,شجاع تر میشه دخترم از هیچی نمیترسه ، کاراشم خودش بیشترو میکنه، بچه باید بدونه مادر پدرش حریم شخصی دارن از همون کودکی و اتاق خودشم حریم شخصی اونه ربطی به محبت ما بین نداره

2740

من دو سالگی که از شیر گرفتم چندماه بعدش جداش کردم دختر بزرگم تنها بود یکم چالش داشتم مرتب میومد نصف شبا میگفت توی اتاق شما بخوابم ولی مقاومت کردم تا عادت کرد . دومی راحت تر بود چون با خواهرش بودن . به نظرم این مرحله برای بچه هم ضروریه همون قدر که برای زن و شوهر خیلی خیلی واجبه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
دخترم دو سال و هشت ماهشه،تو اتاق خودش میخوابه، از اول تو تخت کنار مادر گذاشتم از پنج ماهم تو اتاق خو ...

يعني بذارم تو اتاق خودش بخوابه؟خودم بيشتر ميترسم 

ميترسم خوابم سنگين شه گريه شو نفهمم

يعني بذارم تو اتاق خودش بخوابه؟خودم بيشتر ميترسم  ميترسم خوابم سنگين شه گريه شو نفهمم

اره دیرم شده بزار اتاق خودش ، شب خواب حتما روشن کن تختش امن باشه در اتاقو باز بزار اول بخوابونش بعد بزار تختش یا رخت خوابش، نترس میشنوی ما مادریم به صدای بچمون حساس هیچ اتفاقی نمیوفته من از پنج ماه گذاشتم تا الان دو سال و هشت ماهشه هیچی نشده خدا رو شکر خداوند حافظ بچمونه بسم الله بگیر بزارش تختش، عروسک مورد علاقش یا اسباب بازی که دوست داره بزار پیشش

اره دیرم شده بزار اتاق خودش ، شب خواب حتما روشن کن تختش امن باشه در اتاقو باز بزار اول بخوابونش بعد ...

تختش تخت بزرگساله و من تو اتاقش رو زمين مي خوابونمش تو  اتاق خواب خودمون تخت كنار مادر داره ولي از اول توش نخوابيد 

من كلا همه جاي خونه چراغ خواب و آباژور روشن ميكنم 

ولي خب ميترسم 

قوت قلب دادي بهم 💚🥺ميخوابونمش اتاق خودش

تختش تخت بزرگساله و من تو اتاقش رو زمين مي خوابونمش تو  اتاق خواب خودمون تخت كنار مادر داره ولي ...

فدات عزیزم نترس اصلا ما مادریم من شب بچم ناله کنه پامیشم میشینم، تخت کنار مادرشو بزار اتاقش خوابید بزارش اون تو کم کم عادت میکنه،موفق باشی مامان گل تو مادر خوبی هستی قوی هستی توانایی هایی داری که شاید عنوز نشناختیشون پس به خودت ایمان داشته باش