2737
2739

این چ وضعشه؟چطوری  تبلیغات آپدیت میشن؟تبلیغ جدیدی ک امروز گذاشتین تا نصف صفحه رو میپوشونه هر بار ک صفحه رو عوض می‌کنی اون میاد بالا باز😤

ولی نمی‌تونید مشکل گذاشتن عکس رو برطرف کنید؟یا اینک خیلی از کاربرا از جمله خودم حتی ب بخش پروفایلمون دسترسی نداریم و نمی‌تونیم تاپیکارو قفل کنیم 

شما فقط پول واستون مهمه؟؟اینجوری خب بازدهی سایتتون مطمئنا افت میکنه

لطفا رسیدگی کنید 

دوستان شما هم لطفاً نی نی یار ها رو هم تگ کنید 

@نی_نی_یار_3‍ 

@نی_نی_یار_پنج 

@نی_نی_یار_شب‍ 

@مونا_تهرانی‍ 

@نی_نی_یار_41‍ 

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2728

نی نی یارهای گرامی

مدیر عزیز

خواهشا یک فکری کنید

حیف سایت به این خوبی

من حتی تگم هم مشکل داره

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.
خیلی مزخرفن فقط پول پول پولللللل

خب پولم مهم باشه باید انقد واسه بی نقص بودنش تلاش کنن ک مخاطب و جذبش کنه

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2740
بیاین شورش کنیم اصلا نیایم دیگه تو سایت ببینم چی میشه  هرکی هم بیاد توسایت فحششبدیم😂😂

چطوری بفهمیم اومده ک فحشش بدیم؟😂

لینک تاپیکو‌بذارید توی تاپیکای دیگ ک همه کاربران بیان تگ کنن نی نی یار هارو