2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اکثرا خوب نیستن البته روتین پوستی گرفتم خوب بود

لباس گرفتم افتضاح 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2740

خب یکی اینکه به تاریخ انقضا نزدیکه و دوم اینکه پول پیکش ۸۰_۹۰ هزار تومنه

فعلا هم که داغونه ، نزدیک ۱۰ روزه جنس سفارش دادم قرار بوده ۳ شنبه بیاره ، نیاورده

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
خب یکی اینکه به تاریخ انقضا نزدیکه و دوم اینکه پول پیکش ۸۰_۹۰ هزار تومنه فعلا هم که داغونه ، نزدیک ...

برای من‌که پولمو پس فرستاده

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
نه تو نظراتش نوشتن تاریخ هاش زیاده 

چونکه همش ارسال فروشندس و ده برابرقیمت دارو قیمت پست میگیرن درواقع ازبازار بخری بنفعته

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
2706